2.3.2020 MAMET CUP 2020


V neděli proběhl v Ostravě přípravný miniturnaj mužů pod záštitou firmy Mamet !
Celkem byla k vidění, za solidního počasí, tři utkání ve kterých dominoval tým RC Jimi Vyškov, dlouhodobě nejlepší tým Moravy a dlouholetý pravidelný medailista z nejvyšší soutěže v ČR.
Postupně si poradil s domácími Sokoly, které porazil 48:0 a rovněž i s celkem RC Havířov, ten zdolal v poměru 44:0. Stal se tedy vítězem turnaje bez jediné položené pětky soupeřů a ukázal jaký je rozdíl mezi týmy 1. a 2.ligy u nás.
V závěrečném utkání pak domácí TJ Sokol Mariánské Hory porazil RC Havířov 39:0. Turnaj sloužil trenérům jako test o zimní přípravě před startem soutěží letošního ročníku.
My si Vás dovolujeme pozvat ještě na další přípravné utkání, které se odehraje v naší Sport aréně na Raisově ul. č. 12. Opět v neděli 15.3. 2020 od 14,00. Tentokráte bude soupeřem našich Sokolů polský tým Rugby Ruda Slozka !! Srdečně zveme ! více

27.2.2020 Školení trenérů

Ragbyová kondice 1 více

23.2.2020 Další tréninková sobota

Celkem po čtvrté se sešli naši muži na sobotní trénink a podruhé společně s RC Havířov. Tentokrát jsme využili služeb Dana Beneše a zúčastnili jsme se praktické části semináře o Ragby 7.
Téma tréninku bylo pohyb do prostoru. Za Ostravu se zúčastnilo společného projektu celkem 17 hráčů + trenér. A jelikož se blíží i 15 ková soutěž poprosili jsme Dana po skončení semináře i o trénink klouzavé obrany. Jako vždy a s ochotou nám Dan vyhověl a připravil kvalitní cvičení z jeho bezedného archivu. Sám se pak chopil i píšťalky a odřídil 30
minutové utkání mezi domácím RC Havířov a TJ Sokol Mariánské Hory. Rozhodně se neztratí na travnatém pažitu ani s píšťalkou.
Velké poděkování RC Havířov za organizaci a samozřejmě i Danovi Benešovi za kvalitní seminář a hlavně za praktickou část.
Děkujeme za fotky Vlastíkovi Tržickému.
Naostro se oba týmy utkají na přípravném turnaji MAMET CUP 2020, který se odehraje na našem hřišti v neděli 1.3. Třetím účastníkem je tým JIMI RC Vyškov. Výkop prvního zápasu je ve 13,30.
Srdečně zve TJ Sokol M. Hory. více

23.2.2020 Přípravný turnaj mužů ,,MAMET CUP 2020,,

Představení sponzora turnaje mužů více

18.2.2020 Evidenční lístek pro hráče a členy oddílu

Žádáme hráče a členy oddílu,kteří si nyvyzvedli lístek u svých trenérů aby si ho stáhli,vyplnili a odevzdali v co nejkratší době. Lístek bude sloužit pro elektronickou evidenci členů ČSRU,která nahrazuje klasické papírové licence elektronickými. Vyplněný lístek je taky možné odeslat na e-mailovou adresu :JK-ragby@seznam.cz. Všechny vyplněné údaje podléhají GDPR. více

18.2.2020 Trénink nejmenších v Bohumíně

Zdravím Vás .V sobotu 15.2 jsme se sešli podruhé na umělé trávě. Přesto, že chřipková epidemie ještě neskončila a taky byly prázdniny, sešlo se celkem dost chlapců.V kategorii U-12 a U-10 bylo deset a jedenáct kluků a taky tři U-8. více

13.2.2020 Sportovní kalendář - jaro 2020

V příloze naleznete sportovní kalendář na jaro 2020 více

9.2.2020 Trénink v Albrechticích

Na ragby v Albrechticích.
I druhou únorovou sobotu věnovali muži pro přípravu na nadcházející sezónu. Tentokrát jsme využili pozvánky RC Havířov a zajeli jsme na umělou trávu do obce Albrechtice. Tato kouzelná víska, s překrásným kostelíkem, nás přivítala nejen polským operátorem, který automaticky naskakoval na našich mobilech, ale i perfektním areálem místních fotbalistů.
Společný trénink s týmem Havířova zahájil Rob Van společnou rozcvičkou. Po dostatečném rozehřátí byli hráči rozděleni na útočníky a rojníky a odděleně prováděli cvičení s míčem. Závěr patřil třiceti minutovému utkání, na které byli všichni natěšeni, po obrovsky dlouhé zimní pauze.
Společný trénink splnil očekávání všech trenérů- hráči byli ve svižném tempu více jak dvě hodiny a všichni kladně hodnotili především zapojení mladých hráčů.
Ostrava nebyla kompletní, někteří si plní studentské povinnosti na lyžařských výcvicích, někdo má překážky ze strany rodinných oslav a pak je ten zbytek, který na to kašle.
Ale i tak, kdo se zúčastnil, rozhodně nelitoval ! Další sobotní trénink máme na našem hřišti 15.2. a další sobota 22.2. proběhne opět na umělce v Albrechticích.
Zahájení sezóny se blíží a tak není čas otálet. Musíme jet na plné obrátky !
Dalibor Čech – trenér mužů více

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >