Oldboys

Oldboys

Stará šiška 2008 

Nezábavný občasník ostravských rugbyových starých pánů.

Na Zdar,

Ty starý a líný rugbyový pse. Klouby Tě bolí,  špatně slyšíš a obrazovka Tvé oblíbené bedny se mění v mlhovinu Andromedy. Stárnem všichni, ale lenoši, mezi které se nepočítáš, ale asi patříš, rychleji. Lenost je silně nakažlivá a těžce léčitelná. Bohužel. Náš slavný nevýkonný ústřední výbor však ví o léku! Máme to jako všechny ÚV v pracovní náplni. Čti do konce-dovíš se- kdy a kde se to dovíš. Letos máme slavný osmičkový rok a tak se chopme příležitosti a zapišme se do dějin /hlavně rugbyových/ nějakým významným skutkem. Třeba tím ,že se začneš objevovat na hřišti, kde přiložíš ruku k dílu nebo předáš benjamínkům něco ze svých bohatých zkušeností.

 Činnost Old boys Co bylo:

Uplynulý rok můžeme jako všechny předchozí hodnotit jako velmi úspěšný. Přežili jsme relativně ve zdraví minulý rok, oslavy, blbé šéfy i zlobivé psy a manželky. Světový Rugbyový Pohár ve Francii nám ukázal jak je rugby krásné a pokud Vás žere svědomí, že jste mohli pro krásu ostravského rugby něco udělat, nic si z toho nedělejte-není to dneska „in“ a máte ještě spousty času se polepšit. Po nechutně dlouhé odmlce jsme se loni zúčastnili „tlačenkové šišky“ ve Vyškově. Plný úspěch byl poněkud zakalen tím, že jsem tam byl sám, pršelo a nebyl burčák.

Revoluce v Praze – máme nového nejvyššího rugbyového náčelníka – p. P.Teličku, který nahradil „Medáka“ Krütznera a jestli to byl dobrý tah si musíme ještě chvíli počkat.

Aby nebylo až tak veselo – jedna tragédie tu je. Řady aktivních ostravských rugbistů opouští z postu sekretáře Sokola MH Zdenda Kubatý se sloganem, že už má těch zasraných rugbistů plné zuby, čemuž se po 50!!!!! letech aktivní práce pro rugby nelze divit. Děkujeme! a zapijeme! Nástupcem bude Džuzba Vrubl – budem mu držet palce nebo mu pomůžem?

Co bude:1. Populární mejdan ostravských Old Boys – start v 17.00 v pátek 16.5.2008 

2. Havířovský „Krocan“ v sobotu 17.5.2008 už od rána

3. Vyškovský turnaj o „Šišku tlačenky“ asi 27.9.2008

4. Evropský superturnaj starých pánů na Madeiře- 19.-23.červen 2008

5. Světový turnaj Golden Oldies - Edinburgh

Účast na bodech 1. až 3. povinná, další dle svobodného výběru a financí.

 Úkoly

Havířov se ševci a tvarůžkáři dali dohromady solidní team Old Boys. I když si vystačí sami, nemají nic proti posílení několika hráči z ostravské líhně. Stačí kontaktovat Karla Gamana nebo Kozubíka a domluvit se! Stále platí a ještě dlouho bude platit sbírka suvenýru z dávných zlatých rugbyových časů pro výzdobu klubovny. Novým a nosným úkolem  Nezapomeň na pravidelné sledování našich sokolích, unijních a mezinárodních internetových stránek. Kamarádi sokoli vytáhli ostravské rugby z bryndy a dostali ho na slušnou republikovou úroveň. Udržet se na dosaženém však stojí hodně peněz a práce. Nezapomeň na tři nejdůležitější věci-sponzoři, trenéři a funkcionáři!  Česká pošta už nás dere z kůže jako ČEZ a proto ÚV RC OB Ostrava vydal nařízení o okamžitém pořízení počítačového vybavení všech rugbyových oldbojsů a nebojsů-samozřejmě včetně Internetu a Skype.  Platí pro všechny! Sledování rugbyových stránek musí být pravidelné a ne jako tvůj sexuální život!

 

Bratři sokolíci

Minulý rok opět lépe než předminulý. Muži skončili ve své soutěži na třetím místě a mužstva mladých jsou na republikové špici. Podrobnosti a aktuality na internetu.

 Chválíme

Všechny sokoly a sokolky a dost.

 

Haníme

Všechny staré pány/kromě mě a zbytku UV/, parlament, vládu a všechny ostatní co nás serou a kazí radost z rugby.

Blahopřejeme

Všem letošním oslavencům ! -a je jich požehnaně –a přijdou ???65

Karel Gaman,Libor Vojkovský, Jiří Odehnal

60

Standa Kubečka, Jiří Liberda, Jéňa Jílek, Milan Kubatý

55

Jaromír Laža, Jan Prášek, Mirek Zdražila

50

Vladimír Čanda,Petr Buček, Víťa Výtisk, Venca Nerušil, Josef Gurin, Jiří Vrubl

 

 

Informace

Kontakty na náš generální sekretariát:

Petkin Kovář – 596 713 135, 737 300 464 e-mail: pet.kovar@ tiscali.cz

Ing. Ladislav Muroň : 737315842 e-mail: .cz

Petr Luptovec-602707858, e-mail: petr.luptovec@tiscali.cz

Kontakty na hřiště a Sokol:Telefon: 596622881  Fax:596612048

E-mail: rugbyostrava@volny.cz 

Pravidelně sleduj!:

www: ostrava.rugby.cz 

         goldenoldiesrugby      

         rugbyunion.cz