Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Kadeti : vydřené vítězství v Havířově

Kadeti : vydřené vítězství v Havířově

10.4.2008

V sobotu 5.4. sehráli kadeti další utkání Přeboru Moravy na horké půdě v Havířově. Bohužel pro nemoc a zranění nemohlo nastoupit 7 našich hráčů, a tak jsme museli odehrát utkání s třinácti hráči.

Především nám chyběli hráči do útočné řady, kde se proto střídali rojníci. Hned na začátku utkání využil soupeř našich chyb v obraně a ve 3. minutě se položením pětky ujal vedení 5:0. Ve 13. minutě jsme korigovali skóre proměněným TK 5:3.Do 20.min. zvýšil soupeř vedení položením dvou pětek 15:3. Ještě do konce prvního poločasu jsme snížili stav utkání po akcích roje na 15:13. Ve druhém poločase jsme postupně otočili výsledek utkání položením tří pětek na 15:23. Soupeř pak v 55. minutě snížil výsledek položením pětky a prokopnutím na 22:23.

Průběh utkání byl ovlivněn oslabením našeho mužstva o dva hráče. Vzhledem ke složení mužstva (málo klasických útočníků) jsme se od poloviny prvního poločasu snažili udržet

míč v roji a útočit pouze v seskupení (krátké přihrávky, ruck, maul). Hráči beze zbytku plnili tyto taktické pokyny a nedovolili soupeři rozvinout hru do útočné řady. Důležité rovněž bylo, že se nám dařilo získávat míče i ze soupeřových autů.

Všichni hráči odvedli na hřišti svůj maximální výkon a vydali se do posledního zbytku sil.

Patří jim za to poděkování a blahopřání od trenérů!!!

Trenéři děkují také hráčům starších žáků, kteří byli na utkání a starali se vzorně o hráče na hřišti po celé utkání.

Poznámka: Velmi vysoko hodnotíme výkon trojice rozhodčích