Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Víkendové výsledky mládež U14

Víkendové výsledky mládež U14

8.6.2020

Neděle 7.6. - RAILREKLAM CUP U14 -  RC Zlín : spol.Sokol Mariánské Hory/Havířov  44:12 (32:0)

U14 v neděli 7.6. ve Zlíně !

Vážení přátelé ostravského rugby už se to stává takovým obvyklým tématem začneme klasicky u počasí bylo deštivo bouřky ale jakmile jsme přijeli do Zlína sluníčko vysvitlo a bylo zcela ideální ragbyové počasí 23 stupňů pěkně mokrá tráva krásně to klouzalo a bylo to velice měkké . rodiče pokud byste chtěli inspiraci na vánoční dárek pro vaše ratolesti doporučuji koupit jim kolíkové kopačky a jako druhé tréninkové gumové ty se používají na sucho kolíkové na měkký podmáčený terén který byl v neděli ve Zlíně. už zcela jistě před rozcvičování bylo vidět podstatnou fyzickou a výškovou převahu na straně Zlína a jejich šatníku při začátku zápasu bylo jasné od první minuty kdo je pánem na hřišti vašim mladší a menší fyzicky méně zdatní kluci to neustáli a prohráli první poločas odevzdaným výkonem 34 :0.

Po rázné domluvě o přestávce Po prvním poločase kdy jsme chlapcům vysvětlili co a jak mají hrát a že se jich opravdu nemusí bát se hra vyrovnala díky pěkným akcím na křídle na běhu zadáka Janka či vazače Filipa bylo vidět že kluci přece jenom se něco naučili výsledek druhého poločasu 12:12 byl podstatně příjemnější je vidět že příští rok to bude podstatně lepší až kluci dorostou přijdou další ročníky.