Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Víkendové výsledky - muži

Víkendové výsledky - muži

15.6.2020

TJ Sokol Mariánské Hory: RC Havířov
32:5 (poločas 15:0, na pětky 6:1)

Nejteplejší a zároveň první tropický den letošního roku – takové panovali podmínky při benefičním přátelském utkání, které se hrálo jako rozloučení s Tondou Ondrejičkou.

Havířov přijel s 31 hráči a tak jsme při absenci 6 hráčů základu měli obavy o výsledek, i když ten nebyl tím hlavním, ale prestiž je prestiž.
 V utkání se loučil veterán Radek Selig, který se konečně dočkal toho, že si zahrál se svým synem a pomyslně mu předal dres s „10“. Radkovi děkujeme za celou hráčskou karieru !!! Doufejme, že Honza bude stejně úspěšný !

Havířov měl pro hru o osm hráčů více, což mohlo mít v tropickém vedru, které panovalo rozhodující vliv při „hokejovém“ střídání a absenci fyzické kondice způsobené koronavirovou pauzou.
Naštěstí hosté tuto supervýhodu nevyužili. Z našeho pohledu mělo utkání mnoho nedostatků na kterých musíme do začátku ligy zapracovat. Všech šest pětek položili rojnící a tak se musíme zaměřit na útok. Škoda neúčasti některých hráčů, zejména Pityho  Ochmana, který by ve zbytečně vyhrocené koncovce přispěl k nastolení pořádku a disciplíny na hřišti.
Poděkování rozhodčímu panu Petrovi Juřicovi,který odpískal utkání kategorie U 16 a pak i mužů, i když závěr ho moc nepotěšil, když hráči pozapomněli na chartu ragby ! Velmi potěšující byl výkon Tomáše Mocka, který odehrál své první utkání a bez střídání !!!

Sestava Sokolů :
Chalupa-Csernai-Dedek
      Herman-Badura
Chromulák©-Šmíd-Veselka
                  Kotásek-Selig J.
Budela-Učeň-Kereškeni-Mocek
                  Marek
Střídali: Tyrpa, Selig R, Mališ,Hanus,Wolkovinsky,Kučera a Haltof

Lavička : Machytka
Fyzio : Čechová Kateřina
Trenéři: Čech Dalibor ™, Rob Vann
Fotografky: Hejnalova Lucie® a Seligová Mirka®

Body :
Ostrava : Pětky- Veselka, Csernai 2 x, Chromulák, Badura a Haltof
                 KPP- Marek
Havířov : Pětka Třaslín

Děkujeme všem divákům za podporu v hledišti a budeme se těšit na celkové třetí střetnutí s RC Havířov – tentokráté už bude ligové o body a to v neděli 30.8. na v naší Ragby Aréně.

Článek Dalibor Čech ®

 

 

https://havirov.rugby-cz.com/zpravodajstvi/trenery-ceka-spousta-prace/

https://hipopotamito.rajce.idnes.cz/Den_rugby_Ostrava_13.6.2020/