Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Víkendové výsledky - U14

Víkendové výsledky - U14

1.6.2020

Sobota 30.5. -    spol. Sokol Mariánské Hory/Havířov : RC Brno Bystrc  12:66 (12:19)

Vážení přátelé ostravského ragby. Už to vypadá jako fráze, ale opět se zadařilo a zase se hrálo za ideálního počasí, tak jak pokaždé za poslední 2 roky. Myslím tím tým u14. Soupeř byl těžký pro nás. Hlavně jsme čekali s kým přijdou naši parťáci z Havířova. Nakonec se nás sešlo 16 a začali hrát poprvé 15kove ragby. Pro spoustu dětí to bylo poprvé a opravdu to je dřina vysvětlit kam se postavit, jak navázat v mlýnu a co dělá rváček. Naši hráči měli zbytečný respekt ze soupeře a než jsme se nadáli prohrávali jsme 12:0. Poté se hra vyrovnala a začli jsme těžit z rychlosti hbitého Janka a silného Filipa a tak poločas skončil 12:19. Na začátku, díky chvilkové indispozice Janka a jeho 10 minutové přestávce jsme dostali 6 pětek a bylo rozhodnuto. Bohužel jsme neměli nikoho dalšího na zadáka. Hbití útočníci Brna rychle využili situace a bylo rozhodnuto. Konečný výsledek byl příliš krutý 66 ku 12 . Máme co zlepšovat ale díváme se dopředu kluci budou hrát další rok v 14 a to už budou umět mnohem více.