10.10.2006 Druhé místo starších žáků ve Vyškově

Ani napočtvrté se nepodařilo našim starším žákům uspět proti mužstvu Vyškova a tak si po dvou třetinách podzimních klání upevnili druhé místo v oblastním přeboru Moravy. více

9.10.2006 Debakl na Pragovce

Utkání jsme začali velice špatně, když první pětku jsme dostali již ve 3. minutě. Ve 21. minutě byl stav 22:0 pro domácí. Absolutně nám chyběla agresivita, výbušnost a velice mizerný byl pohyb hráčů jak s míčem, tak bez míče. Nad vodou nás držela pouze třetí řada, která jako jediná podávala standardní výkon. více

6.10.2006 Třetím turnajem na Dragonu pokračoval oblastní přebor Moravy starších žáků

V neděli 1. října 2006 pokračoval třetím turnajem oblastní přebor starších žáků v ragby.
Tentokrát se naši starší žáci podívali na hřiště v Brně na Dragonu. Účast byla opět veliká, přijelo všech 6 mužstev, ale Bystrc, Havířov, ani Zlín opět nedokázali postavit kompletní dvanáctku hráčů. více

6.10.2006 V předehrávce 8. kola jsme prohráli se Zlínem

Před utkáním se Zlínem jsme měli problém se sestavením útočné řady. Z toho důvodu musel na křídle od začátku utkání nastoupit druhořadník Mamut a na střídačce mezi pěti náhradníky nebyl jediný čistokrevný útočník. více

3.10.2006 Úspěšný týden našich juniorů

Ostravští junioři, kráčí celostátní ligou velmi přesvědčivě, ve čtvrtek 28.září porazili Říčany rozdílemtřiceti sedmi bodů a o tři dny později na pražské Spartě vyprovodili ze hřiště místní patnáctku se šedesátibodovým výpraskem. více

3.10.2006 Těsná prohra s Výškovem

Na zápas s Výškovem jsme odjeli se 13-ti kadety a 3-mi staršími žáky.Z prvních minut utkání bylo znát, že oba dva týmy nastoupily s oboustranným respektem a taky se to projevilo na opatrné hře. více

3.10.2006 Pozvánka na utkání 1. ligy

V neděli 15. října bude předehráno 9. kolo první ligy. Mariánské Hory od 13:00 přivítají ve sportovním areálu Ostrava - Poruba tým ARC Iuridica. více