19.6.2006 Slavnostní ukončení sezóny mládeže

Čtvrtek byl pro ostravskou ragbyovou mládež slavnostním dnem.Konalo se tradiční "ostaršení" hráčů. Za přítomnosti desítek diváků z řad rodičů si trenéři jednotlivých mužstev předaly hráče,kteří postupují do vyšších věkových kategorií. více

16.6.2006 Kadeti ve finále přeboru republiky

Úspěšně si vede mužstvo kadetů,které se letos zúčastní finálového turnaje přeborů České republiky. To se koná ve dnech 24 a 25 června na Pragovce.Naše mužstvo našlo na Moravě soupeře pouze v mužstvu Vyškova , které ovšem na jaře výrazně porazilo. více

16.6.2006 Konečně .......... na svém

V pátek 16.6.2006 jsme převzali od firmy Zelený pažit do svého užívání novou travnatou plochu našeho travnatého hřiště v Mariánských Horách. Po více než roce se můžeme těšit více

5.6.2006 Kadeti převálcovali Bystrc

Na úrovni utkání se podepsal těžký terén a tak na podmáčeném hřišti docházelo k mnoha technickým chybám ze strany ostravských hráčů. Hra byla zbytečně vedena rojem a rychlá křídla nedostávala balony.V rucku hráli obě mužstva velice dobře, bez hrabání na zemi,což bývá největší slabinou. více

31.5.2006 Oblastní přebor Moravy Kadetů

Oboustranně kvalitní utkání. V prvním poločase jsme se nedokázali prosadit a nevytvořili si tlak na soupeře, naopak Vyškov přebral iniciativu a přehrála nás zejména třetí řada.Ve druhém poločase jsme vyrovnali hru a podařilo se nám Závodným vyrovnat. Bohužel snaha o vítězství vedla k hrubé chybě Podroužka a soupeř v poslední minutě položil pětku a uzavřel konečné skóre ve svůj prospěch. více

31.5.2006 Nejlepší utkání sezóny

První semifinálové utkání play - off zavítalo do Ostravy po dlouhých 14 ti letech a domácí "Black Falkons" se na tuto skutečnost velmi náležitě připravovali. V rámci přípravy na samotné utkání byly dány lístky do předprodeje a bylo vylepeno 200 plakátů po Ostravě což se projevilo v návštěvnosti akce, kdy tento duel shlédlo více jak 200 diváků. více

29.5.2006 Starší žáci v Brně nevyhráli ani jedno utkání

Oblastní přebor Moravy starších žáků pokračovaL čtvrtým, předposledním, turnajem na Dragonu. Bohužel, nezastihl nás v optimální sestavě a tak se na sraz dostavilo pouze deset hráčů. K několika marodům se přidalo i několik fluktuantů a tak z mužstva zbylo jen jádro těch nejzapálenějších,kteří to s ragby myslí doopravdy. více

22.5.2006 Turnaj starších žáků v HAVÍŘOVĚ

V neděli 21. května pokračoval oblastní přebor Moravy starších žáků svým třetím jarním turnajem.Po pauze, kdy jsme byli rozděleni a o minulém víkendu absolvovali turnaj v Brně a Chorzowě jsme v Havířově chtěli obhájit třetí místo z turnaje ve Zlíně. více