TJ Sokol Mariánské Hory > Junioři porazili Spartu.

Junioři porazili Spartu.

13.10.2008

TJ Sokol Mariánské Hory - RC Sparta Praha       38:19
V neděli 12.10.2008 sehráli naši junioři další utkání ligy juniorů na domácím hřišti proti RC Sparta Praha.

Soupeř nastoupil pouze se 14. hráči. Hned v úvodu utkání (4. min.) se soupeř dostal do vedení položením pětky a následným prokopnutím 0:7. Nám se podařilo vyrovnat na 7:7 ve dvanácté minutě a následně v 19. minutě otočit stav utkání, položením pětky, na 12:7.  Soupeř však ve 26. min. položením pětky a prokopnutím změnil stav utkání na 12:14. Ještě do konce prvního poločasu se nám podařilo položením dvou pětek a prokopnutím získat rozhodující náskok 24:14. V první polovině prvního poločasu jsme hráli velmi nervózně a prosazovat ve hře jsme se dokázali až v jeho druhé polovině, kdy jsme využívali více hru rojem a přečíslení o jednoho hráče v útoku.Ve druhém poločase jsme položili dvě pětky (37. a 49. min)  38:14. Soupeř stačil v 65. min. snížit na konečný výsledek 38:19.Našim hráčům nelze upřít snahu a  bojovnost  v tomto utkání, ale zbytečnými chybami jednotlivců (nečisté skládání, oplácení, hra na zemi v rucku) jsme dovolili soupeři přenášet  trestnými kopy hru na naši polovinu hřiště. To byly hlavní příčiny, proč se nám proti oslabenému soupeři nepodařilo zvítězit výraznějším rozdílem.
Body:Vaňhara (2P), Kuchařík (P, 4KP), Dimel (P), Kubatý (P), Burian (P)

Sestava:Vašut               Dimel          Vymlátil (Ol)Vartoň (Ol)            ŠkopekHanák (Ha)             Šmakal (Ol)         Vaňhara Filák  KubatýHavránek              Vlček(Ol)Ther                                      Altenburger Kuchařík (Ha) střídající: Vávra (Ha), Hynek (Ol), Burian, Vybíral (Ol)