Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Kadeti Ostravy remizovali na Dragonu

Kadeti Ostravy remizovali na Dragonu

18.9.2006 Dragon - Mariánské Hory 17:17

Na Brněnský Dragon jsme dorazili v 17-ti hráčích. Do zápasu se oba dva týmy pustili s velkou chutí. Už v 6-té minutě po naší obranné chybě skóroval Dragon a protože následný kop neproměnil stav utkání byl 5:0.

Naši kluci zvedli hlavy a pustili se do soupeře, kterého jsme zatlačili až před brankoviště, kde jsme ho donutili chybovat. Z následně nařízeného mlýnu na 5m před brankovištěm Dragonu jsme nacvičeným signálem za účasti Filáka J. a Škopka V. položením skórovali. Následný kop se nám nepodařilo proměnit a proto se stav utkání srovnal na 5:5. Tento výsledek se až do půle ( tedy do 30-té minuty ) utkání nezměnil.

Na začátku druhé půle nás překvapil soupeř agresivnější hrou agresivnější hrou a hned ve 32 minutě využil našeho zaváhání a skóroval položením. Následně proměněným kopem se ujal vedení 12:5.

V této fázi zápasu začala být hra z naší strany statická a méně agresivní a to především v roji.Ve 35 minutě šel na hřiště Kekely T, který vystřídal Hammra F. ve druhé řadě a bylo to hned znát na hře. Zatlačili jsme soupeře do jeho obranného pásma a výbornou spoluprací roje, především Škopka V., Krause L., Vaňhary Š. a Kekely T. se podařilo posledně jmenovanému ve 38 minutě položit pětku. V tomto zápase se nám kopy moc nedařily a proto se stav utkání změnil pouze na 12:10.

Hra se pak začala přelévat z jedné strany na druhou, kdy obě dvě mužstva se dopouštěla hrubých chyb, kterých ale ani jedna strana nebyla schopna využít. Ve 49-té minutě byl za hrubou hru odměněn Kekely T žlutou kartou ( vyloučení na 10 minut ) a v 51 minutě se zranil Kopták J., a proto posledních 10 minut zápasu jsme dohrávali pouze ve 13-ti hráčích.

Již v následné 53 minutě toho soupeř dokázal využít a položil nám pětku, a protože neproměnil následný kop stav se změnil na 17:10 pro Dragon.

Po následném výkopu Ostrava znova zatlačila Dragon do jeho obranného pásma, kde neustálými střídajícími se akcemi útoku a roje nakonec dosáhla položení pětky Šrittem D. Po úspěšně proměněném kopu Hrynusiwem M. nakonec skončilo utkání remízou 17:17.

Vzhledem k tomu, že to bylo první utkání sezóny, jsme s tímto výsledkem spokojeni, když je co hráčům vytýkat. Velmi dobrý výkon předvedly spojky Filák J. a Kubatý V., ale také Škopek V., Kraus L., Kopták J., Vaněk L., Burian T. a další. Celému týmu Ostravy patří poděkování za odvedený výkon