Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Snadná výhra nad Iuridicou

Snadná výhra nad Iuridicou

17.10.2006 TJ Sokol Mariánské Hory – ARC Iuridica Praha 51 : 6 (27 : 3)

Před utkáním, ve kterém jsme chtěli odčinit potupnou porážku z minulého týdne na hřišti Pragy, jsme museli vyřešit otázku, kdo nahradí zraněného kopáče Maslivce. Nakonec se na místo útokové spojky postavil zkušený Bambuck.

Začátek utkání se povedl přesně podle našich představ. V 1. minutě jsme vyhráli mlýn soupeře na hranici jeho obranného území a po třech rojem zahraných fázích položil pětku Bluma - 5:0. V 5. minutě po signálu útočné formace prošel obranou akademiků Kuba Hrubý a dostal se z míčem až do brankoviště - 10:0.

Poté se hra v poli hlavně díky technickým chybám, špatné podpoře hráče s míčem a špatnému skládání vyrovnala a hrálo především ve středu hřiště.

Ve 29. minutě po vyhraném mlýnu uvolnil Bambuck Blumu, který prorazil obranu, po dvacetimetrovém sprintu se dvěmi protihráči na zádech vrátil míč zpět Bambuckovi a od něj putoval na zcela volného nabíhajícího Oťase - 15:0, následný kop proměnil Bambuck - 17:0. Ve 33. minutě opět po vyhraném mlýnu vynesl míč Bambuck a nahrál naběhnutému Markovi Podroužkovi, který položil svou první pětku za muže - 22:0. Ve 38. minutě jsme se dopustili v našem obranném území ofsajdu, čehož hosté využili proměněným trestným kopem - 22:3. V poslední minutě prvního poločasu se povedl rojníkům ve vzdálenosti 5 metrů od brankoviště signál v autu a Břus položil svou první pětku v utkání - 27:3.

Druhý poločas začal obdobně jako první. Ve 48. minutě zvýšil Bambuck po individuální akci pětkou na 32:3, následný kop proměnil vystřídavší Marvin - 34:3. V 55. minutě se téměř opakovala situace ze 40. minuty - rojníci zahráli ve vzdálenosti 5 metrů od soupeřova brankoviště protlačovaný aut a Břus položil svou druhou pětku v utkání - 39:3. V 60. minutě jsme opět využili síly a váhové převahy našeho roje a po dotlačeném mlýnu skóroval Franc - 44:3. V 67. minutě se po akci roje dostal do brankoviště soupeře Tučňák - 49:3, kop proměnil Marvin - 51:3.

Místo toho, abychom soupeře v této fázi dorazili, propadli jsme uspokojení, hra se vyrovnala a soupeř v 75. minutě upravil z trestného kopu na konečných 51:6.

Utkání jsme měli od samého počátku ve vlastních rukou. Pro příště je potřeba se v utkáních s relativně slabšími soupeři vyvarovat hluchých míst ve hře, technických chyb a pocitu sebeuspokojení. Stínem je zranění Brundi, který si již letos nezahraje.

Pro informaci uvádím stav bodování mužstva mužů po 6. odehraných zápasech I. KB ligy 2006/2007