Víkendové výsledky- muži

7.10.2019

NEDĚLE 6.10.

TJ Sokol Mariánské Hory: RK Petrovice 38:28 (14:14)   muži

Na první letošní domácí utkání se nám po propršené sobotě umoudřilo i počasí a bylo slunečno. Ani tak však nebyla divácká návštěva ta nejvyšší. Ale Ti co přišli, rozhodně nelitovali.

Na těžkého soupeře z Prahy, kterému jsme měli oplatit porážku z prvního kola, jsme se připravovali svědomitě. Ragbyovou neděli jsme zahájili společným obědem v klubovně, na kterém jsme jako motivaci sledovali utkání světového poháru z Japonska.
Poprvé na podzim jsme měli na lavičce tři náhradníky a tak jsme byli klidnější. První poločas jsme se s Petrovickými přetahovali o vedení a v půlce zápasu se skóre vyšplhalo na nerozhodných 14:14.

Takže od druhé půle začínáme znova a bohužel ne dobře. Hosté nám odskočili o 14 bodů, ale nevzdáváme se a deset minut před koncem jsme opět na plichtě 28:28. I když soupeř měl plnou lavičku náhradníků,  posledních deset minut patřilo nám nejprve se ujímáme vedení o 3 body po trestném kopu a plánujeme, jak udržíme těsné vedení ! A plánujeme dobře, nic nenecháváme náhodě a v poslední minutě uzavíráme skóre pětkou s prokopem na konečných 38:28. Dnes bereme 5 bodů za vítězství s bonusem za čtyři položení. Podzimní bilance je ze 4 utkání celkem 3 vítězství !
Bylo to velmi těžké a vyrovnané utkání, které s velkým přehledem odřídil pan Libor Žilka, který musel zvládnout i menší strkanice a mini pěstní souboje. Vše zvládl  s přehledem, důrazem a respektem.
Průběh utkání je opět v přiloženém zápise a když se do něj pozorně začtete zjistíte proč byl mužem zápasu vyhlášen domácí kapitán MICHAL  H A V R Á N E K !!! Kromě poděkování trenéra a potlesku spoluhráčů v klubovně se mu dostalo i tradiční písničky !
Speciální poděkování patří juniorům, Dankovi Kereškénimu a Tony Wolkovinjskému,kteří pomáhali svým starším kolegům se servisem v průběhu utkání !!

Naše  muže uvidíte doma ještě 20.10 od 14,00, kdy k odloženému utkání po dohodě trenérů dorazí ARC Iuridika Praha, pokud tedy opět nebude něco rekonstruovat, nebo přestavovat.