Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Vybojovaná výhra Ostravských kadetů

Vybojovaná výhra Ostravských kadetů

20.11.2006

K zápasu ve Zlíně jsme se sešli v 19 hráčích s vydatnou podporou st.žáků, neboť zranění si vyžádalo absenci několika kadetů. Hra začala nervózně, ale bojovně na obou stranách, neboť proti sobě nastoupili vyrovnaní soupeři. V 10 minutě za hraní na zemi byl proti nám nařízen TK , Zlín ho kopem na bránu proměnil a ujal se vedení 3:0.

Následných sedm minut hry bylo naplněno spoustou chyb a hra se držela především mezi oběma 22m. Pak se nám podařilo soupeře zatlačit do jeho obranného pásma, ale špatným pokrytím míče jsme o něj často přicházeli a Zlín se osvobozoval odkopy, naštěstí pro nás jen krátkými. Ve 23 minutě po velmi dobré práci roje jsme položili první pětku v tomto zápase Volným K. k rohovému praporku.

Následný kop jsme neproměnili a stav se změnil na 3:5 pro Ostravu.

Toto skórování nás zřejmě ukolébalo, neboť hned z následného výkopu Zlína jsme nebyli schopni pokrýt útočnou řadu soupeře a ve 28 minutě nám Zlín pokládá pětku a mění stav utkání na 8:5 ve svůj prospěch.

Druhou půli jsme začali hrát velmi nedisciplinovaně se spoustou hrubých chyb, za které nás rozhodčí po právu trestal TK. Hra se neustále stěhovala kopy od jedné 22m k druhé. Ve 41 minutě jsme my zahrávali TK na 22m Zlína. Za nesportovní chování hráčů Zlína rozhodčí posunul TK ještě o dalších 10 m blíže k brankovišti Zlína, a to byla ideální vzdálenost pro bojovnou hru našeho roje, který opakovanými útoky dokázal položit pětku Vaňharou Š. KPP jsme neproměnili, a tak se stav změnil na 8:10 pro Ostravu.

V dalších minutách zápasu jsme se dostali pod herní tlak hráčů Zlína, který jsme dokázali obětavou hrou v obraně ustát. I přes velkou bojovnost Zlína se do konce hrací doby stav již nezměnil, a tak Ostrava na Zlínské půdě vyhrála.

Dík patří všem hráčům, kteří se k tomuto zápasu dostavili. Hráčům na hřišti za odvedený obětavý výkon, i když ho provázelo spoustu chyb. Dík také patří hráčům na střídačce, kteří se do utkání nedostali ( doufám, že nepřestanou kvůli tomu trénovat ), ale podrželi tým svým přístupem.

Zvláštní poděkování patří sudímu p.Čechovi za objektivní a korektní vedení zápasu.

Body Sokol Mar. Hory: P : 1× Volný K., Vaňhara Š..

Sestava : Šritt D., Dimel M., Vašut K., Žídek P., Hammer F., Volný K.,., Kraus L., Vaňhara Š., Filák J., Kubatý V., Ther D., Vaněk L., Žižka V., Hrynusiw M., Havránek M..

Náhradník: Altenburger R., Kopták J., Bajgar D., Lerch T..