Další klubový oslavenec

V prázdninovém měsíci srpnu oslavil významné životní jubileum další člen trenérského sboru pan Pavel Učeň. A to rovnou to šedesáté !!! Ve sportu platí, že čím je mladší kategorie, tím musím být lepší trenér. A Pavel tento požadavek splňuje mírou vrchovatou. Patří k těm nejtrpělivějším a nejlaskavějším trenérům a proto se už léta letoucí stará o ragbyový potěr našeho klubu. A vede si velmi dobře.

S ragby začínal v dorosteneckém věku a svého vrcholu dosáhl za působení trenéra Ondrejičky, kdy se stal juniorským reprezentantem. Svou vysokou postavou patřil k vynikajícím druhořadníkům a byl specialistou na auty, které musel poctivě vyskákat, neboť zvedání v autu se kdysi nepraktikovalo. I když je člověk velice klidný u soupeře si vždy uměl sjednat respekt a pokud chytil tu správnou „motivaci“ bylo lepší stát za ním než proti němu.

My mu z celého srdce přejeme do dalších let hodně a hodně zdraví, v té kariéře sportovní pak to, aby ho práce s nejmladšími ragbisty stále těšila a všechny rodiče, aby mu dělali radost tím, že své ratolesti budou vozit nejen na tréninky, ale hlavně na víkendové turnaje.

Takže milý SD do další let vše NEJ !

PS protože Pavel vůbec netuší, že něco jako fejsbůůůk existuje, prosím dejte mu někdo tento článek přečíst aby věděl, že jsme na něj nezapomněli a že ho máme všichni upřímně rádi !!!

Výbor klubu.

Další články: