Víkendové výsledky – mládež

I.regionální turnaj ve Vyškově.

Na první turnaj po prázdninách jsme vyrazili do Vyškova.pro velký počet omluvenek, neomluvenek a netrenujicích hráčů jsme jeli pouze s kategorií U-8 v šesti hráčích (na tréninku 14) a kategorií U-12,kde museli trenéři poskládat mužstvo z U-10 a U-12 aby mohli nasadit aspoň starší kategorii.

Turnaj nejmladších byl rozdělen do 2 skupin.

V naší skupině jsme nejprve prohráli se Zlínem 2-4,porazili Bystrc c 6-3 a porazili Olomouc 5-0.

V opakovaném zápase o výhru ve skupině jsme remizovali se Zlínem 1-1.

Na to, že jsme měli v mužstvu pouze 2 hráče (Suchanec Marek a Sládeček), kteří už hrají rok a ostatní (Gavar, Novák,Mitrenga a Frydrych Felix)byli úplní nováčci, tak můžeme s Hankou být spokojení jak zahráli a bojovali. Bylo vidět, jak si kluci zápas od zápasu více věřili a zkoušeli hrát ragby. ale čeká nás spousta práce. nejlepší výkony podával Marek Suchanec.

Jak jsem napsal, kategorie U-12 byla poskládaná ze starší a mladší kategorie a bylo to poznat. Soupeř nás přehrával ve fyzičce a rychlosti a výsledkem byly čtyři porážky.

Budu se zase opakovat, ale pokud máme na soupisce 27 hráčů kategorií U-10 a U-12 a na zápas jich dohromady jede 9,tak je někde chyba.

Příští sobotu se jede na turnaj do Brna-Bystrce a potom máme 2 turnaje“ doma“. jeden v Havířově a v Ostravě. Bylo by fajn obsadit všechny kategorie.

Učeň Pavel.

Další články: