Víkendové výsledky – mládež U10-U12

V sobotu 6.6 jsme se zúčastnili prvního letošního turnaje v Brně-Bystrci.

Turnaj jsme obsadili v kategorii U-10 a U-12 a za Vyškov si zahrál v kategorii U-8 Vojta Frydrýšek.

Jelikož jsme v kategorii U-10 měli 13 hráčů,po domluvě s Havířovem (měl 12 hráčů) jsme volali do Brna a chtěli nahlásit další společné mužstvo.bohužel nám nebylo vyhověno.

Takže jsme museli kluky střídat tak,aby si všichni zahráli.střídali jsme je pravidelně bez ohledu na sílu soupeře a výsledek.

V prvním zápase jsme prohráli s Havířovem 1-2,ve druhém zápase porazili mužstvo Břeclavi a Ragby academy Brno 6-0,ve třetím zápase bodem v posledních vteřinách prohráli 2-3 s Bystrcem B a v posledním zápase ve skupině porazili Vyškov B 4-0.

V zápase o 5-6 místo jsme prohráli se Zlínem  0-4 a z 11 mužstev obsadili 6 místo.

V kategorii U-12 jsme měli bohužel pouze 7 hráčů.takže jsme to doplňovali z kategorie U-10(Vykoukal)nebo nám vypomohl Havířov.

V prvním zápase jsme porazili Olomouc B 4-0,ve druhém prohráli s Vyškovem 0-4,ve třetím prohráli s Bystrcem A 1-7,porazili Ragby academy Brno 5-1.

V konečném zápase o umístění jsme podlehli Dragonu 0-4 a obsadili konečné 6 místo.

Další turnaj nás čeká v sobotu 13.6 ve Zlíně,kde jedeme společně s Havířovem autobusem.pokud bude dost kluků v kategorií U-10,tak nominujeme 2 mužstva ať už sami nebo ho doplníme hráči Havířova.důležité je,aby hráli všichni a nestáli na střídačce.

V kategorii U-12 ale musíme jet na turnaj všichni,ať si nemusíme půjčovat hráče od soupeře.

Přeji Vám pěkný večer a v úterý na tréninku nashledanou.

Učeň Pavel.

Další články: