Výsledkový servis 1.-2.4. 2023

U14

Zdravím příznivce ostravského ragby.
V neděli 2.dubna jsme přivítali na našem hřišti Olomouc. Aprílové počasí se umoudřilo a přestalo nám aspoň pršet, jinak se teplota pohybovala kolem 5 °C. I tak se oba týmy na zápas těšili.
Už od úvodního hvizdu jsme v zápasu dominovali a po pár minutách jsme skórovali. První poločas jsme byli převážně na balónu jen my a soupeř si moc nezahrál. Poločas 40:0.
Do druhé půle byli kluci opět natěšení a chtěli hrát, ale i přes vysoké skóre se soupeř nevzdal a doslova nás na 15 minut uzavřel na hranici naší 22cítky. Bohužel i přes veliký zápal a bojovnost se soupeř do brankoviště nedostal, ikdyž by si to určitě zasloužil. Po menší domluvě se kluci vzpamatovali a začali zase hrát a pokládat další body. Po konečném hvizdu byl stav 57:0.
Chceme poděkovat všem hráčům, jak našim, tak hostům, že se nevzdali a hráli až do konce. Děkujeme hlavně i rodičům a příbuzným co přišli v takovém počasí fandit svým ratolestem.

Sestava: Přikryl,Vykoukal,Adamík,Juřík Š.(H) Juřík M.(H) Bareš,klaga,Jureček,Kubatý B. Kopp,Daňhel(H) Richter,Cikryt,Kalousek(H)Matyášek