Výsledkový servis – 10.6. 2023 – U8

Zpráva ze svazového turnaje ve Vyškově kategorie U-8.

V sobotu 10.6 jsme se zúčastnili turnaje ve Vyškově. No, zúčastnili, na turnaj jsem dorazil já s Řehořem, a Justinku s Frídou dovezl děda. Byl jsem po noční, před noční a taková bohatá účast na turnaji. Udělal jsem si krásný zájezd

Takže abychom mohli hrát, tak se k nám přidal Honza a Hela ze Zlína,na dva zápasy Anička z Vyškova a na dva zápasy Jirka z Vyškova.

Pro úplnost, Hela hrála po zlomenině nohy, Jirka z Vyškova hrál dobře, Honza se na hřišti hledal a Anička se po prvním zápase rozplakala, že nechce hrát. A já se málem rozplakal taky.

A hra podle toho vypadala. Po dlouhé době jsem byl rád, že se nevyhlašuje pořadí a hraje se pro zábavu. Tedy ostatní v zápasech s námi zábavu měli,my už méně.

V jeden okamžik jsme měli na hřišti téměř celé mužstvo složené z holek a kazil jim to akorát Řehoř. Všichni bojovali co mohli,ale zahazování míčů, nesehranost a chyby byly na naší straně opravdu velké.

Psát výsledky je opravdu tentokrát zbytečné, ale abych jel příště se třemi dětmi na turnaj, tak to po mně nemůže nikdo chtít.

Děkuji Řehořovi (hrál dobře)Justince a Frídě, že přijeli a bojovali i v této slátané sestavě.

Článek a foto Učeň Pavel®

Škoda, že si víc hráčů neužilo poslední turnaj v sezóně. Někteří budou postupovat do U 10, ale ani to nestálo za účast na turnaji. Velké poděkování Pavlovi za to že se na nádraží neotočil a svůj volný čas nevěnoval smysluplnější činnosti než třem statečným.

Další články: