Výsledkový servis

Sobota 8.6.

Zpráva ze svazového turnaje kategorie U-8 v Havířově.
V sobotu 8.6 jsme si jeli zahrát na skoro domácí turnaj do Havířova.
Havířov nás přivítal krásným slunečným počasím, které se změnilo v horko a všichni účastníci se museli vydat ze všech sil.
Na turnaj jsme se sešli skoro v nejsilnější sestavě a taky jsme vzali několik nováčků, které jsem chtěl vyzkoušet.na začátku turnaje se k našemu mužstvu ještě přidala Beata ze Zlína.
Turnaj byl rozlosován do dvou skupin po čtyřech účastnících,kde hrál každý s každým a poté se stejně umístěným soupeřem z druhé skupiny o umístění.
V prvním zápase jsme narazili na mužstvo Vyškova.kluci a holky do zápasu vletěli s velkou chutí a výsledkem byla výhra 9-4.
Ve druhém utkání mužstvo nepolevilo a porazilo spojené mužstvo Havířova a Žiliny 11-4.
V posledním zápase nás čekal Bystrc orange.v tomto zápase jsme tahali za kratší konec.mužstvo hrálo pěkné ragby se spoustou skládek,ale soupeř byl důraznější a ke konci, když jsme na hřiště pustili méně zkušené hráče,soupeř zápas rozhodl a výsledkem byla prohra 2-7.
V posledním zápase jsme hráli s Bystrcem Black o celkové třetí místo.holky a kluci nenechali nic náhodě a vyhráli 5-0 a mohli se radovat.
Turnaje se zúčastnil Dan, Jeník, Štěpán, Vojta, Ela, Ondra a Ondra a Beata a malý Jindra si zahrál zápasy U-6.
Děkuji všem za účast a rodičům za dopravu a fandění.tašku s dobrotami donesu v úterý na trénink.
Nashle v úterý na tréninku.
Učeň Pavel.

Zpráva z havířovského turnaje U10. V sobotu 8.6. jsme se zúčastnili turnaje takřka na domácí půdě, za krásného slunečného počasí, v Havířově. A přesto, že jsem z kraje týden apeloval na rodiče, ať to ještě vydrží a pošlou nám děti na poslední 2 turnaje, kdy už bude konec sezóny, tak se tak zase nestalo a my jsme měli na střídání 2 nevyhráte hráče a 1 zkušeného, který ovšem už od rána zahlásil, že ho bolí bříško a hrát určitě nebude. Takže po sérii drobných zranění klíčových hráčů, které je vždycky vyřadily ze hry na 1 utkání, odpovídal průběh hry momentální sestavě a nepřidala tomu ani laxnost v herním nasazení některých hráčů ze základní sestavy! Takže skóre 4 prohry a 1 výhra naprosto odpovídaly předvedenému výkonu. Nutno ale dodat, že z prohraných zápasů byla 2 utkání prohrána pouze nedisciplinovaností některých hráčů. V této souvislosti připomínám, že ragby je silně kolektivní sport a sólové excesy odnese celý tým a na to je potřeba neustále myslet! Všem zúčastněným rodičům děkuju za účast a podporu týmu. Ragby zdar. Igor a Dáša

V sobotu 8.6 jsme s ezůčastnili turnaje v Havířově. Počasí bylo spíše na opalování a koupání, než na rugby a úmorné vedro všechny zůčastněné dostávalo do kolen. Turnaj nebyl rozdělen na dvě úrovně jako bývá zvykem. Los nám nic nedaroval a hned v prvním utkání jsme dostali tým Bystr Orange – který převálcoval všechny týmy a bohužel i nás. Bohužel jsem děckám už nedokázal z hlavy vymazat první vysokou prohru a tak i další zápasy se nesly v podobném duchu. Nakonec jsme z turnaje odjížděli se 4 prohrami, kdy tým upadal do deprese i přes snahu mou i asistentů ze strany hráčů mužů. Děkuji jim za pomoc, velký dík patří i rodičům za fajn kulisu, fandění a catering pro děti. Tomáš

CL kadetů U16 spol.SMH/Havířov : RC Tatra Smíchov B 0 : 53 (0:31)

Další články: