Výsledkový servis

Sobota 15.6.

Zpráva ze svazového turnaje kategorie U-8 v Brně

V sobotu 15.6 jsme se zúčastnili posledního jarního turnaje na hřišti Dragonu Brno. Sestavu jsme složili těžko kvůli absencím, ale nakonec hrálo pět našich hráčů (Jeník, Ondra, Dominik, Ela a Frída) a dva půjčení z Havířova.

Výsledky zápasů:

Prohra s Dragonem Brno 1-8

Výhra nad Vyškovem 7-0

Prohra s Bystrcí Orange 2-6

Prohra s Havířovem 4-5

Remíza s RA Brno 4-4

Hráči bojovali a snažili se, ale naše obrana trpěla nedostatkem důrazu. Turnaj se odehrál ve velkém horku, takže děkujeme trenérovi Havířova Ondrovi za půjčení hráčů, rodičům za dopravu a podporu.

Toto byl poslední turnaj před prázdninami, 22.6 máme na našem hřišti ukončení sezóny. Prosím, zaplaťte zálohu na soustředění a pokud se někdo chce ještě přihlásit, dejte vědět. Veškeré informace o soustředění pošlu během týdne.

Učeň Pavel

Může jít o obrázek 9 lidí, lidé hrající americký fotbal a fotbalisté při hře

Shrnutí posledního turnaje jarní sezony 2024 v Brně:

Turnaj se konal za opačného extrému než před 4 týdny. Odjeli jsme jen se 7 hráči a museli si půjčovat hráče z jiných týmů, což nám ochotně umožnily kluby ze Zlína a pořadatelský klub. Děkujeme za jejich pomoc.

Naši hráči a hráčka se od prvního zápasu pustili do hry s vervou. Hra byla skvělá, děti dobře bránily a předváděly skvělé skládky. Proti Havířovu, který hraje kontaktní styl, se zranila naše 10 Alex, ale naštěstí šlo jen o natažené svaly a naražená žebra. Zápas jsme chtěli ukončit, ale trenér Havířova trval na pokračování. Havířovský tým se choval nevhodně, když odmítl pozdravit po zápase kvůli nespokojenosti s rozhodčím, ne kvůli naší hře.

Další zápasy probíhaly v klidnější atmosféře. Proti favorizovanému Zlínu jsme dokonce srovnali na 1:1 a dostali je do úzkých, ale nakonec nás jejich zkušenější hráčky přehrály. Poslední zápas se nesl v duchu radosti z návratu Alex. Celkové skóre byly 2 výhry a 2 prohry. Děkuji rodičům za podporu, Adamovi a „Kuličkovi“ za pomoc s dětmi U12 i U10.

Tomáš

Další články: