Výsledkový servis 21.10. – U10-U12

Turnaj U 12 ve Zlíně

Po Pyrfu v Praze nás tuto sobotu čekal poslední turnaj letošního roku pro kategorii U 12.

Zlín nemá ideální vlakovou dostupnost a tak jsme si užívali luxus cestovat na tento turnaj autobusem. Bohužel ze silně pozměněným týmem, ze kterého vypadlo hodně hráčů a dokonce i obě dívčí opory. A tak to byla čistě pánská jízda v devíti borcích bez možnosti střídat. A jízda to byla skvělá – vyhráli jsme všechny čtyři utkání ve kterých jsme položili celkově 21 pětek a což je velmi potěšující o tyto bodové žně se podělilo celkem 7 z devíti hráčů. Krásnou pětku si položil Vítek Gajdarus a Sam Kostein, kteří nepatří k nejčastěji bodujícím hráčům. Velmi dobře se prezentuje i nováček Max Kublín, který odehrál teprve svůj druhý turnaj a rýsuje se na titul „ objev roku“.

Po zdravotní odmlce se do týmu vrátil Vojta Frydrýšek a po odstoupení Kuby Mráze perfektně alternoval na pozici mlýnové spojky.

Krásná hra, krásné výsledky, krásný turnaj, jehož základem bylo překrásné nadstandardní počasí. Jen s odjezdem jsme se neplánovaně opozdili, protože Honza Volný si odskočil do nemocnice T. Bati, aby se na vlastní oči přesvědčil, jak hezké sestřičky tu mají. Ale čekání v parku bylo příjemné a zpestřilo tak krásnou sobotu.

Ta měla i třešničku na turnajovém Zlínském dortu v podobě hry U 10. Mladší tým našeho Sokola taky neprohrál žádné utkání a tak mladá sokolčata odjížděla z turnaje s velkou spokojeností.

Trenéři U 12 Dalibor Čech a Hana Lokajová.

Článek Dalibor Čech® Foto Volný®,Čech® a Kublín®

Další články: