Výsledkový servis – 27.5.2023- mládež U8

Zpráva že svazového turnaje v Havířově kategorie U-8.

V sobotu 27.5 jsme se zúčastnili turnaje v Havířově. V kategorii U-8 se nám na turnaj sešlo sedm hráčů a to Řehoř, Marek, Leon, Dan, Justinka, Frída a Ela . Chyběli nám hráči posunutí do desítky a taky Adam, který s námi nemohl jet.

Turnaj byl rozlosován systémem každý s každým, a jelikož se hrálo na dvou hřištích,tak zápasy se rychle střídaly a kluci měli mezi zápasy pauzy pouze deset minut.

V prvním zápase jsme narazili na Bystrc béčko a ve vyrovnaném utkání vyhráli 3-2.

Ve druhém zápase jsme prohráli s áčkem Bystrce 1-7. Byl to náš nejhorší zápas na turnaji soupeř byl sice lepší, ale my mu výhru usnadnili naší nepřesností. Neskládáním a o nějaké přihrávce nemohla být ani řeč. Jako bychom se soupeře zalekli.

V dalším utkání jsme narazili na RA Brno. Nechci se vymlouvat na rozhodčího, ale při naší prohře 2-5 se na nás pěkně podepsal. Mužstvu jsem po zápase musel vysvětlit, že někdy prostě rozhodčímu zápas nevyjde a že to neudělal schválně.

Poté jsme zahráli hezký, vyrovnaný zápas s Olomoucí, kdy se ale štěstíčko přiklonilo na stranu soupeře a my prohráli 1-3.

V předposledním zápase jsme hráli s Vyškovem a kluci a holky konečně narazilo na mužstvo, které bylo postavami stejně velké jako naše.Po pěkném výkonu jsme vyhráli 7-3.

V posledním zápase nás čekalo derby s Havířovem. Opět nás čekali kluci a holky o hlavu větší(nevím, čím je krmí), ale naši Sokolíci se nezalekli a vyhráli 6-2.

A tím pro nás turnaj skončil. Získali jsme tři výhry, třikrát prohráli, (kromě prohry s Bystrcí to byly vyrovnané zápasy)a celkově si myslím, že trenér i rodiče mohli být spokojení.

Kluci dostali sladké odměny, nanuk a po poděkování za výkon jsme se rozloučili a vyrazili domů.

Článek Pavel Učeň ® trenér U 8, foto Andrea Mertová®, Marek Kubatý ® a Jiří Gavar®

Další články: