Výsledkový servis 28.10. – mládež U10

Dnes ve sváteční sobotu jsme vyrazili vlakem do Vyškova na turnaj(Jakub jel s taťkou autem).
Hned ve vlaku jsem viděl,jakou životosprávu kluci dodržují(viz.první foto).a jelikož ve snaze sníst co nejvíce jídla v co nejkratší době pokračovali přes moje přesvědčování stále,trnul jsem,jak bude vypadat začátek turnaje.
Rozcvička se nesla ve veselém duchu, největší radost kluci měli, když někomu vypadl balón-no paráda.
Byli jsme zařazeni do silnější(major)skupiny a hned narazili na Bystrc a i když soupeř nepřijel v nejsilnější sestavě, naši hráči neskládali,všude byli druzí a výsledkem byla prohra 1-5.
Ve druhém zápase nás čekal Vyškov.soupeř byl lepší,ale mužstvo už bojovalo a je škoda,že zatímco Toníkovi po vysoké skládce malém utrhli hlavu a rozhodčí to neviděl,tak našim hráčům pískal i sáhnutí na rameno,nám písknul i malý předhoz a soupeři nic.ale beru to tak,že se ti mladí rozhodčí učí pískat a mužstvo už začalo hrát.
V třetím zápase nás čekal Dragon.velcí a silní kluci.řekl jsem mužstvu, ať se s nimi netahají ve skrumážích,hážou si balón a využívají své rychlosti.a byl to fičák.porazili jsme soupeře 10-0.
Zápas s mužstvem Zlína byl úplně stejný, akorát hráči Zlína byli ještě větší než hráči Dragonu.bylo vidět, že mužstvo už hra bavila a výsledkem byla výhra 9-0.
V posledním zápase kluci v pěkném zápase porazili RA Brno 6-3 a tím pádem obsadili ve skupině 3 místo.
Možná bylo škoda,že jsme na dvě nejsilnější mužstva narazili na začátku turnaje a ne když už byli rozehraní.ale to se už nedozvíme.
Jednou pozitivní zprávou bylo, že když s námi nejel Felix,tak zdravotní služba byla bez práce 😁
Kluci a holka hráli kromě prvního zápasu pěkně,na těžkém terénu provedli spoustu skládek a přihrávek a můžou mít ze své hry celkem dobrý pocit
Turnaje se zúčastnili Toník, Víťa, Řehoř, Justinka, Jakub, Radim a druhý Víťa.Fridu jsme půjčili do kategorie U-8 Olomouci a RA Brno.
Po sladké odměně jsme vyrazili domů a večer si užijeme finále ragby, jehož předzápasy jsme odehráli 😁
Děkuji všem zúčastněným za předvedené výkony, rodičům za doprovod a v úterý nashle na hřišti.

Další články: