Výsledkový servis – 3.6. 2023 – U8

Sobota 3.6. – Celostátní turnaj U8 Brno Bystrc

Mistrovství České republiky přípravek

První naše přebory nedopadli dobře, skončili jsme „ jak sedláci u Chlumce“, ale takový je sport.

Zpráva z turnaje kategorie U-8 v Brně Bystrci.

V sobotu 3.6 jsme se zúčastnili turnaje v Brně, který byl označen jako Mistrovství České republiky.Mnoha mužstvům se do Brna ale bohužel asi nechtělo přijet, takže se vzorně připraveného turnaje nakonec zúčastnilo pouze 13 mužstev.

Na turnaj jsme se kvůli úspoře času dopravili auty a za krásného počasí jsme se chystali na tuhé boje ve skupině.

V prvním zápase jsme narazili na mužstvo Tatry Praha.kluci a holky bojovali ze všech sil,ale soupeř nás porazil 4-1, když za vyrovnaného stavu Adam přeběhl hřiště a položil bod.ale za hřiště. Nevadí,stane se.

V druhém zápase mužstvo zabralo a porazili Dragon Brno 6-3.

Poté nás čekal rozhodující zápas postup ze skupiny Pragou Praha.

V našem nejlepším zápase jsme byli rovnocenným soupeřem,do poslední chvíle byl zápas vyrovnaný,ale v poslední minutě nám soupeř dvakrát utekl a výsledkem byla prohra 3-5.ale byl to opravdu hezky zápas,kdy chlapce a holky prišel pochválit také trenér soupeře.

Po dobrém obědě nás ve skupině o 7 až 10 místo čekala jako první Sparta Praha.mužstvo zahrálo hezký zápas se spoustou přihrávek a výsledkem byla výhra 5-2.

Ale poté jakoby na nás padla únava.

Mužstvu Babic, které hrálo pěkné ragby jsme podlehli 0-5 a Olomouci po boji 1-5.i když v tomto utkání jsme položili poslední bod my a zkoušeli argument,že kdo položí poslední tak vyhrál,Olomouc nesouhlasila a tak jsme prohráli.😁

Takže v konečném pořadí jsme obsadili 9 místo.

Následoval nanuk od Marka, vyhlášení pořadí, sladká odměna a další nanuk od pořadatelů turnaje.a pak už cesta domů.

Turnaje se zúčastnili Justinka, Frída, Ela, Adam, Leon, Marek a Řehoř.děkuji všem hráčům a hráčkám, rodičům za podporu a odvoz a chci připomenout, že příští týden se koná poslední turnaj ve Vyškově.posledni proto, jelikož místo turnaje na Dragonu se na našem hřišti koná rozloučení se sezónou, ostaršení,sranda zápasy mezi rodiči a dětmi a taky nějaké to grilování a pivko.

Další články: