Výsledkový servis – mládež 22.-23.4. 2023

Sobota 22.4. – I.turnaj OPM U8-U10-U12

V sobotu 22.4 jsme vyrazili na první moravský turnaj. Díky známým okolnostem jsme obsadili pouze nejmladší kategorii, i když původně jsme pro málo dětí účast nejprve zrušili a potom se narychlo obvolávali rodiče, aby se nakonec dalo dohromady šest dětí a vyrazilo se auty na turnaj.

Nevěděl jsem,co po 14 denním netrénovaní (déšť,škola v přírodě)budeme předvádět na hřišti a tak jsme s rodiči čekali, co naši Sokolíci předvedou.

Soutěž je teď podle nových pravidel rozlosována podle výkonnosti na dvě skupiny a my byli přiřazení do té silnější.

Hned v prvním zápase jsme narazili na áčko Bystrce.po výborném začátku jsme dostali rychle tři body, náš nejlepší hráč Toník usoudil,že je zraněný a po jeho odstoupení se naše hra rozpadla a my prohráli 1-7. Zahazovali jsme balón, neskládali, všude byli pozdě.

Do druhého zápasu jsme ale nastoupili už všichni zdraví, kluci a holky bojovali ze všech sil a porazili Dragon Brno 6-3.

V dalším zápase naše mužstvo poměřilo síly s áčkem Olomouce a po velkém boji prohrálo 4-5.kluci byli pomlácení, protože bojovali jak o život, bylo k vidění spousta skládek a soubojů a taky proto jsem kluky a holky po zápase pochválil za odvedený výkon v našem nejlepším zápase.

V posledním zápase jsme porazili Ragby akademii Brno 4-2(nebo 4-3, nevím přesně).

Po vyhlášení, sladké odměně a poděkování za turnaj jsme vyrazili směr domov.

Turnaje se zúčastnili : Tonda, Adam, Marek, Řehoř, Justinka a Frída.

Poděkování všem a především skvělým rodičům za doprovod.

Článek Učeň Pavel ®, foto Adam Uhlíř

Liga ragby U4 – RC Praga Praha : spol. SMH/Havířov 21:12 (7:7)

Další články: