Výsledkový servis – mládež U19

Neděle 5.6. – CL U19 utkání o 7-8 misto – RC Dragon Brno : spol.Sokol M.Hory/RC Havířov 42 : 7 (14:7 )

Sestava: Záděra-Targosz-Neubauer-Tichý-Goj-Šípek-Palyza-Žmolík-Nikel-Wolkowinskij-Ďurovec-PlintaR.(H)-Mrkvica

Všetyček-Svrčina

Střídání: 36″- Sláma(H) za Goje, Moudrý(H) za Záděru, 38″- Žižka za Plintu, 62″ – Juračka(H) za Nikela, Hýl za Neubauera

Body: 7- Wolkowinskij (5+KP)

K poslednímu utkání jarní sezony jsme nastoupili s odhodláním porvat se o konečné 7 místo v juniorské soutěži. Začátek zápasu nám vyšel.dostali jsme se rychle do vedení,které ale soupeř rychle srovnal. Do dalšího vedení jsme se bohužel nedostali díky několika velmi sporným verdiktům rozhodčího,kdy nám neuznal zcela ragulérní pětku pro údajný předhoz a další slibné akce pro údajné předhozy zastavoval. To jsou ale věci, se kterýma se musíme umět vyrovnat. Naší velkou chybou bylo,že jsme na rozdíl od soupeře nedokázali využít silné podpory větru. Naše kopy byly krátké a nepřesné. To útoková spojka Brna využila podporu větru ve druhém poločase dokolnale a vpodstatě sama rozhodla o výsledku utkání.

Tímto utkáním skončila pro naše juniory jarní část sezony. Zároveň skončilo pro Adama Žižku, Andreho Targosze,Davida Tichého,Filipa Palyzu,Honzu Neubauera,Karla Drbohlava a Tonyho působení v mládežnických soutěžích. Chtěl bych jim poděkovat a popřát hodně sportovních úspěchů mezi muži.

Další články: