Výsledkový servis – mládež U8-U10-U12

Zpráva ze svazového turnaje kategorie U-8 a U 10 v Havířově.V sobotu 28.5 jsme se zúčastnili ve všech třech kategoriích turnaje v Havířově.V kategorii U-8 jsme postavili jedno mužstvo,ve kterém jsme měli sedm kluků.Chlapci pod vedením Hanky sice začali prohrou s Olomoucí,ale poté začali vyhrávat.Porazili obě mužstva Havířova,béčko Olomouce a poté,po odjezdu Hanky,kdy mužstvo koučovaly maminky,porazili RA Brno.Potom poslední zápas mužstvo převzal na západ Pavel.kluci byli z výsledků natěšení a věděli,že pokud vyhrají,tak mohou pomýšlet i na první místo.Výsledkem byl výprask od Vyškova, když nás soupeř přehrál ve všem.Měl jsem to raději nechat šefovat maminkám.Ale kluci byli nakonec spokojení, protože získali třetí místo.V kategorii U-10 jsme měli pouze pět kluků, neboť Alexe nominovali trenéři do starší kategorie.Domluvili jsme se s trenéry Olomouce a ti nám na každý zápas půjčili dva hráče.Každý zápas se hrál na dva poločasy a jak se ukázalo,bylo to na kluky dost dlouhé.Kluci sice prohráli všechny utkání,ale třeba v zápase s Havířovem sehráli výborný poločas a s Olomoucí poločas dokonce vyhráli.ale potom se projevila nezkušenost a soupeři nás přehráli.Celkově byla ale vidět nezkušenost a úzký kádr se kterým hrajeme.Zápasy a výsledky kategorie U-12 popíše trenér U-12 Vlastík.Po ukončení turnaje přišlo vyhlášení výsledků a předání sladkých odměn.Děkuji všem hráčům za výkony, rodičům za fandění a podporu a připomenout Vám,že další turnaj se koná 11.6 v Olomouci.je to poslední turnaj, jelikož místo turnaje na Dragonu 18.6 si uděláme rozlučku se sezónou u nás na hřišti doma(zápas rodiče s dětmi, grilování ap)Učeň Pavel.

V sobotu 28.5 jsme odjeli do dalekého Havířova :-) . Na utkání se připravilo celkem 11 borců. Opět jsme si dali pořádnou rozcvičku a myšlenkově se připravili na první utkání se Zlínem.
Ikdyž jsme chtěli hrát to co na domácím turnaji, vůbec se nám to nedařilo. Soupeř hrající na jediného hráče. Úkol zněl jasně (nenechat soupeře rozběhnout), ale bohužel kluci to nezvládli. Konečný stav 3:1 pro Zlín.
Druhé utkání náš oblíbený Vyškov, v první polovině jsme nevěděli co to vůbec kluci vyvádí. Trénování podpory a popu šlo úplně stranou. Proto poločas skončil 2:0 pro Vyškov. O přestávce jsme si s Viktorem hezky od plic zakřičeli a najednou to šlo. Byli jsme včas na balónu, neprohrávali jsme skrumáže a mohli jsme si zaútočit. Ikdyž konečný stav byl 3:1 klukům jsme z druhého poločasu neměli co vytknout.
Třetí zápas s Olomoucí, zápas byl opravdu vyrovnaný a hrálo se ze strany na stranu. Bohužel jsme hráli už jen s 10 sokolíkama, kterým docházeli síly a tak nám těsně před koncem soupeř utekl a položil jedinou pětku utkání 1:0 pro Olomouc.
Náš poslední soupeř byla Akademi z Brna RAB. Kluci se neměli na co šetřit, a proto jsme do toho dali maximum. Každý musel odehrát celé utkání, ale i tak to zvládli a Akademii pustili jen k jedné pětce. Za to na naší straně to byla nadílka. Přihrávky do prostoru, běhání do mezer. Konečný stav 1:7 pro Ostravu. Nakonec z toho bylo hezké 4 místo.
Chceme poděkovat klukům za bojového ducha. Ikdyž prohrávali nesklopili hlavu, ale bojovali dál. Přejeme zraněným brzké uzdravení, aby jsme se co nejdříve viděli na hřišti. A hlavně na turnaji v Olomouci 11.6.
Zároveň děkujeme všem rodičům co dorazili a podpořili kluky fanděním jako by byl turnaj u nás na hřišti. Děkujeme trenéři Viktor a Vlasta.