Výsledkový servis – mládež U8-U10

U 10 turnaj na Bystrci

V sobotu 29. 04. 2023 se kategorie U10 v nevelkém počtu 6ti hráčů zúčastnila svazového turnaje v Brně-Bystrci. Od rána se honily mraky a my tajně doufali, že na jihu bude lépe – marně. Sotva se kluci přichystali ke svému prvnímu zápasu, začalo pršet jako z konve . To jim však nezabránilo, aby Vyškov Blue neporazili 7:0. Do dalšího zápasu měli více než hodinu čas, tak jsme je nahnali do sucha a řádně občerstvili a některé i převlékli. Další zápas pokračovali ve své krasojízdě a porazili Vyškov White 7:2. Pro další zápas se Zlínem nám na chvíli odpadl Alex a my si vypůjčili z U8 Radima, tak kluci trochu propadli splínu a prohrávali 0:2, nicméně Alex pookřál a vběhl na hřiště jako tajfun a po pětce Toníka a Kuby kluci dorovnali na konečných 2:2. A svůj poslední zápas si užili kluci asi nejvíc, protože než se soupeř – Dragon – rozkoukal, vedli neskutečných 9:0. Nejvíce se ale radoval Honza Volný, protože si položil svou první zápasovou pětku, takže Honzo ještě jednou velká gratulace. Pak už jen následovala teplá sprcha, vyhlášení a předání sladkých cen a hurá na vlak. Když pominu počasí, atmosféra byla úžasná, kluci skládali, nahrávali si, pokládali pětky … Co víc si přát. Všem, co hráli – Alex, Víťa S., Toník, Honza, Kuba a Víťa G. ještě jednou díky za super sobotu, stejně tak i přítomným rodičům za podporu psychickou, fyzickou i zásobovací. Těšíme se na příští turnaj 06. 05. 2023 u nás na hřišti!

Článek Daša Frydrychová ® foto doprovod rodičů®

Poznámka redakce : Velká gratulace trenérce Dáše Frydrychové, první turnaj v roli hlavní trenérky zvládla i s nekompletním týmem bez jediné prohry.

Zpráva že svazového turnaje v ragby z Brna-Bystrce kategorie U-8.

V sobotu 29.4 jsem se zúčastnili turnaje v Brně.

Obsadili jsme kategorie U-8 a U-10,ale v opravdu minimálním počtu hráčů,kdy díky nemocem, zraněním,školy v přírodě nebo jiných aktivit jsme nastoupili v desítkách v šesti hráčích(a to jsme do starších poslali hrát Toníka)a v osmičkách nám po onemocnění Marka zůstali 4 hráči.

Před začátkem turnaje se nám navíc zhroutil Radim poté,co zjistil,že Tonda bude hrát za starší a ne za nejmladší 😁a my rázem měli tři hráče.naštěstí Zlín měl taky pouze tři hráče a tak jsme to dali dohromady a šli hrát.před prvním zápasem mamka Gajdarusová přesvědčila Radima, že to má zkusit a rázem nás bylo sedm.

V prvním zápase jsme v derby narazili na Havířov a po hezkém výkonu vyhráli 6-1.

Kluci zjistili,že to půjde i bez Toníka(který hrál za desítku výborně) a v dalším zápase porazili Vyškov 6-2.

Potom přišel zápas s Ragby akademii Brno.a zase jako přes kopírák s minulými zápasy s tímto soupeřem.spousta bodů,útoky převažovaly nad obranou a výsledkem bylo hodně bodů a naše výhra 6-5.

Poté naše mužstvo narazilo na prcky z Bystrce white a rozneslo je 13-1.

V posledním zápase jsme porazili Dragon 7-3 a vyhráli svoji skupinu bez ztráty bodu.

Kluci dostali za odměnu párek v rohlíku,za turnaj sladkou odměnu a poděkování a jelo se domů.děkuji všem za učast na turnaji a rodičům za podporu.

Na turnaji hráli Radim, Adam, Řehoř, Frída a ze Zlína velký Honza, malý Honza a Lukáš.

Ještě jednou děkuji a nezapomeňte, že příští sobotu se koná turnaj u nás v Ostravě.

Článek Pavel Učeň®- foto doprovázející skvělí rodiče

Další články: