Výsledkový servis – U8-U10-U12

Úspěšná sobota našich benjamínků

Stříbrná U8:

Vyškov nám letos vyšel Do prvního zápasu s Olomoucí jsme vlétli jak velcí sokoli- zvítězili jsme 1:4 a ještě se oběma týmům hra moc podařila. Nejhezčí utkání dne, dokonce i trenér soupeře nás přišel pochválit a trenérce během hry padala brada úžasem. Bohužel vítěznou vlnu nám hned v druhém utkání utnula Bystr 1, která nás jasně přehrála 1:4. A zcela zaslouženě. Po důrazném udělení taktických pokynů se kluci vzpamatovali a s Bystrcí 2 jsme remizovali 2:2. A pak už to jelo- výhra nad Ragby Akademie Brno 0:3, výhra nad Dragonem 5:0 a závěrečná (trochu usmolená) výhra nad týmem Havířov+ Zlín 5:1. Dle špinavých kolen šlo usuzovat plné nasazení při skládkách, počet nasázených bodů odpovídal útočnému duchu celého týmu a dle následného ticha ve vlaku totálnímu nasazení všech hráčů. A nezapomeňme- ragby je i pro holky- ty naše dneska ukázaly, že se toho rozhodně nebojí

U 10 bere rovněž 2. místo

Na druhém turnaji U10 letošního podzimu se sešlo 10 týmů. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin. V té naší jsme ze čtyř utkání 3 x zvítězili a to s Bystrcí B 4:1, s Vyškovem B 4:3 a s Vyškovem C 6:3 , Přehrála nás pouze Akedemie Brno 3:4 a to spíše díky naší nevídané hlouposti a nepozorností hráčů. Ale protože Akademie taky prohrála tak pro lepší skóre se stáváme vítězi skupiny a jdeme do finále proti Vyškovu A. A to byl fičák. Seřezali nás 9:1 a tak z Vyškova odjíždíme stříbrní stejně jako U8. Ve finále hrál jen Alex Gruška, ostatní byli statisti a nebo se podobali loutkám na provázku – konkrétně jako kašpárci. Alespoň máme materiál na obsahy tréninků. Každopádně však vydařený turnaj, který se vydařil. V U 10 odehráli všichni ( i nováčci) celkem 5 utkání a někteří ještě vypomáhali kamarádům z Havířova.

V kategorii U 12 jsme měli dva zástupce, kteří doplnili tým Havířova, Alex Frydrych a Jakub Mráz -kluci díky.

Velké poděkování všem rodičům, kteří nás doprovázeli a pomohli s logistikou, máte náš respekt !

Budeme se těšit na dalším tréninku v úterý od 16,00 !

Co se týče dalších turnajů – vedení klubu po konzultaci s Pavlem rozhodlo vynechat turnaj na Dragonu 24.9. – je tedy volný víkend. Sejdeme se na turnaji v Olomouci 1.10.

Články : Hanka Běhalová® a Dalibor Čech® foto Krystínka ® a Dalibor ®

Další články: