Zpráva z turnaje v Brně-Bystrci.

Turnaj jsme obsadili bohužel pouze v kategorii U-12.Na turnaj se sešlo 11 hráčů,zbytek je buď nemocný, zraněný,omluvený nebo pro jistotu se bez omluvy nedostavil vůbec.Týden před začátkem turnaje jsme dostali změny v pravidlech a jelikož v úterý jsme kvůli dešti nebyli na hřišti a ve čtvrtek jsme klukům museli připomenout jak vypadá šiška,tak jsme změny vysvětlovali až na turnaji a tak jsme se na hřišti že začátku trochu hledali.V prvním zápase jsme narazili na Zlín, který má v sestavě 4-5 kluků o hlavu větších a 20 kilo těžších.Než jsme se rozkoukali,tak nám jeden z těch macků prošel volným klusem ve 20-té vteřině a položil bod.a kolem něho se 5 našich hráčů dohadovalo kdo ho bude chytat a přátelsky ho v běhu poplácávali po ramenách.Ale abych klukům nekřivdil,potom bojovali,do obrany hráli urputně,ale do útoku to moc nešlo.Výsledkem byla prohra 0-2.Ve druhém zápase jsme narazili na Havířov, který měl v sestavě 2 děvčata co už hrají za U-14(což mohou)a které jim vyhrávají zápasy.Opět urputnou obranou jsme drželi soupeře na uzdě,ale dvě chyby v poslední minutě a byla z toho prohra opět 0-2.Bohužel přes zlepšení v útoku jsme zase vyšli naprázdno.Ve třetím zápase nás čekalo mužstvo Bystrce Orange a my zahráli nejhorší zápas.Trochu únavy, přemíra snahy a zápas, který jak jsem věřil že vyhrajeme, jsme minutu před koncem opět ztratili a prohráli 0-1.Na poslední zápas si kluci odpočinuli, trenéři je motivovali párkem v rohlíku pokud vyhrají a šli jsme na Vyškov bílá.Bylo to něco jako béčko,ale hráli za ně taky kluci z áčka, takže těžký soupeř.Slib párku asi zafungoval a my konečně položil.Potom jsme nevyužili nějaké slibné situace a jak bylo naším zvykem,tak minutu před koncem jsme po chybě nechali soupeře vyrovnat na 1-1.kluci byli hodně smutní,ale to je přešlo, když jsem jim za tu snahu ten pátek koupil.V naší hře byla spousta chyb, špatné postavení hráčů a z toho plynoucí neschopnost využít běhavých hráčů (zápas se Zlínem),ale postupně se zlepšovalo.V sobotu 12.9 se koná turnaj u nás v Ostravě.určitě budeme zase o kousek lepší a doufám, že sestavíme taky U-10.jenom aby vyšlo počasí.Přeji pěkný večer.Učeň Pavel.