Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Důležité body získané výhrou nad Olomoucí

Důležité body získané výhrou nad Olomoucí

6.11.2006 TJ Sokol Mariánské Hory – RC Lokomotiva Olomouc 23 : 7 (15 : 0)

Půl hodiny před začátkem zápasu se strhla sněhová vánice, a tak se pečlivě připravené hřiště ocitlo pod souvislou vrstvou sněhu. Hosté přijeli pouze se 14 hráči bez kompletní první řady, a proto nařídil hlavní rozhodčí používání simulovaných mlýnů (bez tlaku s tím, že mlýn vyhrává vhazující strana).

Ihned po začátku utkání se hosté díky ne 100% zvládnutému příjmu míče z naší strany nastěhovali do našeho obranného území a drželi nás tam do 5. minuty. Poté se nám podařilo hru přenést na soupeřovu půlku, roj několika fázemi rozhodil obranu soupeře, čehož využil Citron a průnikem po zavřené straně otevřel skóre - 5:0. Následný kop proměnil Maslivec - 7:0. Ve 13. minutě zachytil na středové čáře kop soupeře Robin Kocur, tento opětoval, po chybě hostujícího zadáka se míč dostal do brankoviště, kde jej Robin pohodlně zalehl - 12:0.

Hra nebyla pohledná, což bylo způsobeno zejména již zmíněnou sněhovou pokrývkou, hustým sněžením po dobu celého utkání a velkou zimou. Hosté se snažili hrát útokem až do křídel, ale byli ve své snaze bezzubí, domácí rozjížděli většinu akcí rojem, který se však dopouštěl velkého množství technických chyb. Největším problémem na obou stranách byl značný počet přehozů.

Ve 27. minutě proměnil Maslivec trestný kop a stanovil poločasový účet na 15:0, když jsme nevyužili další dvě nebo tři stoprocentní šance na položení pětky.

Po začátku druhého poločasu jsme se nastěhovali na polovinu soupeře a ve 45. minutě vyletěl z tlačeného maulu ve vzdálenosti tří metrů od brankoviště hostů Včela a zvýšil na 20:0. Hra opět upadla do šedého průměru s minimem šancí a maximem technických chyb. V 60. minutě po rozehraném trestném kopu ve vzdálenosti 5 metrů od našeho brankoviště snížili hosté položenou pětkou a následným kopem na 20:7. Poslední slovo měl v 65. minutě Bambuck, který proměnil trestný kop a uzavřel skóre na konečných 23:7 pro sokoly.

V utkání jsme měli nad soupeřem, který přijel ne v plném počtu a se spoustou mladých hráčů, zvítězit větším bodovým rozdílem. Nevyužili jsme značného množství chyb, které "vyrobil" hostující zadák společně se svými křídly. Opět nám pomohli junioři, kteří doplnili zraněními zdecimovaný tým.

Pro informaci uvádím stav bodování mužstva mužů po 9. odehraných zápasech I. KB ligy 2006/2007

TJ Sokol Mariánské Hory - RC Lokomotiva Olomouc 23 : 7 (15 : 0)