Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > První podzimní výhra

První podzimní výhra

1.11.2006 Poslední podzimní utkání

Na zápas s Olomoucí jsme odjeli s 16 hráči do Havířova, kde se tento zápas měl odehrát. Hra začala velmi otevřeně, oba celky se do sebe pustily s odhodláním a chutí. V 8. minutě byl proti nám nařízen TK naproti háčku asi 27m daleko. Tento kop soupeř proměnil a ujal se vedení 3:0.

V 19. minutě byl nařízen mlýn Olomouce na půlce. Mlýn Olomouc sice vyhrál, ale po nezdařeném kopu olomoucké útokovky jsme se míče zmocnili a náš zadák Burian T. po křídelním úniku položil pětku u rohového praporku. Tím se stav utkání změnil na 3:5 pro Ostravu.

Ve 23. minutě nás soupeř zatlačil až k našemu brankovišti, kde naše obranná hra prošla tvrdou zkouškou, ve které jsme obstáli a osvobodili jsme se odkopem. Ve 30. minutě opět zahrozila naše útočná řada a opět zadák Burian T. pokládá pětku, tentokráte přímo pod branku. Proměňujeme i následný kop Hrynusiwen M.a měníme stav utkání na 3:12 pro Ostravu.

Hned na začátku druhé půle ve 31. minutě po hrubé chybě při příjmu míče je proti nám nařízen TK, který Olomouc proměňuje kopem na bránu a koriguje stav utkání na 6:12. Ve 33. minutě jsme prohráli vlastní mlýn na naší 22m, soupeř nám utekl po křídle a skóroval položením. Protože následný kop proměnil otočil se stav utkání na 12:13 pro Olomouc.

Po následném rozehrání jsme zatlačili soupeře až k jeho brankovišti, kde jsme ho donutili chybovat, a ve 38. minutě po rychlém rozehnání TK naše útokovka Kubatý V. pokládá pětku pod branku. Opět proměňujeme i následný kop Hrynusiwem M. a měníme stav utkání na 13:19 v náš prospěch.

Od 55. minuty jsme hráli už jenom v soupeřově obranném pásmu, kde jsme vyvíjeli na něj soustavný tlak, který přinesl své ovoce v podobě položení pětky Vaňharou Š. za spoluúčasti celého roje. Protože následný kop jsme neproměnili, skončilo utkání 13:24 vítězstvím Ostravy.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za odvedený výkon a přístup k utkání. I přes značné množství chyb, které v naší hře jsou, bych hodnotil velmi kladně hru roje a je dokonce vidět velký herní pokrok našeho útoku, který dokázal v tomto utkání skórovat.

Dále bych chtěl poděkovat sudímu p. Čechovi za vedení zápasu.

Body Sokol Mar. Hory: P : 2× Burian T., Kubatý V., Vaňhara Š..

KPP : 2× Hrynusiw M.

Sestava : Šritt D., Dimel M., Vaňhara Š., Hammer F., Volný K., Vašut K., Kraus L., Škopek V., Filák J., Kubatý V., Ther D., Hrynusiw M., Žižka V., Vaněk L., Burian T..

Náhradník: Žídek P..