TJ Sokol Mariánské Hory > Junioři : boj o druhé místo jsme prohráli

Junioři : boj o druhé místo jsme prohráli

11.6.2007

K zápasu jsme nastupovali s odhodláním poprat se o druhé místo.

Bohužel, po deseti minutách bylo utkání prakticky rozhodnuto. Po hrubých individuálních chybách se Slavia dostala do vedení 19 : 0 a bez problémů kontrolovala hru. Opět se projevila naše největší slabina – špatné skládání. Často tři naši hráči skládali soupeře a ten ještě stačil přihrát, proto neustále docházelo k přečíslení.Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Dokázali jsme soupeře dostat pod tlak, ale podařilo se nám skórovat pouze jednou. Slavia hrála v pohodě a po naších chybách zvyšovala skóre. Projevovala se větší zkušenost slávistů.

Sen o druhém místu se nám rozplynul a vypadá to tak, že nebudeme ani třetí. Sparta nepřijede, a tak nám zbývá poslední zápas s Bystrcí, pokud se k utkání dostaví.

RC Slavia Praha – TJ Sokol Mariánské Hory 48 : 5