Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Kadeti : druhá prohra, opět s Vyškovem

Kadeti : druhá prohra, opět s Vyškovem

23.4.2007

Utkání s Vyškovem jsme začali s velkou chutí, ale už ve 3.min po řadě technických chyb a nařízených TK proti nám skóruje Vyškov položením a následně proměněným KPP a ujímá se vedení 0:7.

Z následujícího výkopu jsme vyvinuli tlak na soupeře a donutili ho chybovat. Dostali jsme se do obranného pásma Vyškova, kde byl v 8.min nařízen sudím TK proti Vyškovu. Míče se ujal Filák a kopem na branku koriguje stav utkání na 3:7.

Až do konce první půle jsme hráli velmi pasivně a jen těžko jsme zastavovali útoky Vyškova. Vzhledem ke zdvojování až ztrojování skládek a nadbytečným počtem hráčů ve skrumážích, se Vyškovu dařilo naši obranu přečíslovat. To se projevilo už v 17.min, kdy Vyškovští hráči opět položili pětku a následně proměnili i KPP a stav se změnil na 3: 14 v náš neprospěch. O pět minut později, tedy ve 23.min se situace opakoval a Vyškov opět položil a stav utkání se změnil na 3:19.

Druhý poločas od samého počátku se proměnil v nelítostný boj o každý metr území. Oba dva týmy začaly do hry zapojovat emoce, což se projevilo především negativně spoustou chyb a zbytečného řečnění na obou stranách, které sudí trestal TK. V 50.min po jednom incidentu, kdy byl nařízen TK proti Vyškovu, hráči  Vyškova zbytečně řečnili na účet rozhodčího a ten je posunul až na jejich brankovou čáru a Ostrava z nařízeného TK skórovala položením pětky a snížila na 8:19. Protože následný KPP nebyl proměněn, skončilo utkání 8:19 výhrou Vyškova.

Na prohře Ostravy se podepsal nedisciplinovaný výkon, zapojování zbytečných emocí do hry a především nedodržování trénovaných postupů v obranné a útočné fázi zápasu. I tak patří hráčům dík ta to, že nesložili hlavy a snažili se výsledek zápasu korigovat. Je na nich, aby si každý přebral svůj výkon a snažil se nedostatky odstranit.