Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Kadeti : vítězství v poslední minutě

Kadeti : vítězství v poslední minutě

29.5.2007

K zápasu se Zlínem jsme nastoupili v šestnácti  hráčích. Zlínských přijelo pouze třináct.

Prvních sedm minut  zápasu byla Ostrava uzavřena tlakem Zlína ve svém obranném pásmu, a to především TK, kterými byla potrestána za své chyby. I když Zlín několikrát volil kop na bránu, nebyl v tomto úspěšný. V 7. min.se karta obrací a tentokráte je to Ostrava, která vyvíjí herní aktivitu, tlačí na Zlín a snaží se skórovat. To se daří ve 12. min., kdy po vyhraném mlýnu a následně tlakem roje Volný K.pokládá pětku. Ostrava vede 5:0. KPP neproměněn.

Další průběh zápasu připomínal spíše zaháněnou, kdy obě mužstva při náznaku nebezpečné alce ze strany soupeře odkopávala míče většinou rovnou do autu. Do konce poločasu proběhla už jenom jedna pěkná akce ve 30 min., a to Ostravského útoku za účasti i několika rojníků. Bohužel tato akce body nepřinesla, neboť při pokládání na brankové čáře došlo k přehozu.

Ve druhém poločase se hra zpomalila a některým hráčům Ostravy začaly pracovat nervy. Ve 35. min. byl proti nám nařízen TK, který Zlín rozehrál a po několika pokusech, kdy si míč předával roj a útok byli Zlínští úspěšní. Vyrovnáno 5:5. KPP neproměněn.

Ve 43. min. Ostrava z půlky hřiště zahrála velmi pěknou akci útokem na jejímž konci byla položena pětka Therem D. KPP neproměněn.

Z následného výkopu po naší chybě v příjmu míče se ho zmocnil Zlínský hráč, pokopl si míč směrem do našeho brankoviště, ale 20m před brankovištěm se nešťastně střetl s naším hráčem za což byla odpískána technická pětka, a protože KPP byl kopnut změnil se stav na 10:12 pro Zlín. Ostrava odpověděla v zápětí z výkopu, kdy ve 47. min. pokládá opět náš útok, a to Vaňkem L. na křídle u rohového praporku. Našemu kopáči se dneska nedařilo, neboť následný KPP nebyl opět proměněn. Stav zápasu se obrátil na 15:12 pro Ostravu.

Celý zápas se odehrával za krásného slunného počasí, což bylo ke konci zápasu znát na únavě. Hra byla plná technických chyb. V 56. min. byl nařízen TK 15m před naší bránou. Zlín volí kop, proměňuje a srovnává stav na 15:15. Zlín začíná mít navrch a snaží se strhnout vítězství na svou stranu, ale v 59. min. se dopouští hrubé chyby v rozehrávce. Míče se zmocnil náš zadák Burian T. a během přes půlku hřiště položil Zlínu pětku přímo pod bránu. Následně si sám proměnil i KPP a stanovil tak konečný výsledek zápasu na 22:15 pro Ostravu.

Poděkování patří všem hráčům, kteří se k poslednímu utkání sezóny dostavili a dotáhli tento zápas i přes mnoho technických chyb až do vítězného konce.