Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Junioři : těsné vítězství nad Dragonem

Junioři : těsné vítězství nad Dragonem

17.6.2008

Své poslední utkání na domácím hřišti sehráli junioři v neděli 15.6. proti mužstvu Dragonu Brno.

Již ve třetí minutě položením pětky a prokopnutím se ujal soupeř vedení 0:7. V osmé minutě po pěkné akci celého útoku jsme snížili Učněm na 5:7. Hráči Dragonu však již v jedenácté minutě zvýšili položením na 5:12. Ve druhém poločasu po rychlém rozehrání TK snížil Škopek na 10:12. V 55. min. jsme se ujali vedení v utkání po proměněném TK Kuchaříkem na 13:12. Soupeř opět otočil skóre utkání v 59. min. položením pětky po sérii skrumáží před naším brankovištěm - 13:17. V závěru utkání se štěstí obrátilo na naši stranu a po akci přes celou šířku hřiště jsme položili na křídle Vaňharou vítěznou pětku.

Během celého utkání byl soupeř lepší ve hře rojem (ruck, maul), kde jsme je bránili s velkým úsilím. Naši hráči předčili soupeře ve hře útočné řady, kde jsme jej dokázali přečíslit a získávat důležité metry.

Poděkování trenérů patří všem patnácti hráčům za předvedenou hru, nasazení a bojovnost.

Zvláště trenéři děkují kadetům r. 92 (Martínek, Šelešovský, Kopták), kteří velmi dobře odehráli celé utkání.

fakta:     TJ Sokol Mariánské Hory - RC Dragon Brno       18:17

body: Učeň (P), Škopek (P), Vaňhara (5), Kuchařík (TK)