Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Muži : vítězství nad Nosorožci

Muži : vítězství nad Nosorožci

10.9.2008

Utkání se hrálo za obrovského vedra a bylo vidět, že hráčům obou družstev dělá tato skutečnost problémy.

Hosté šli do vedení po chytrých překopech útokové spojky, jež překvapily domácí obranu a do brankoviště se dostal reprezentant do 19. let Učeň a posléze po individuální akci Peter. Na poločasových 15 : 0 zvyšoval Ševčík proměněným trestným kopem.

Ve druhé půli hráli Sokolové více rukama, ale vlastní individuální chyby a špatné nahrávky jim nedovolili náskok zvyšovat. Byli to naopak domácí, kteří korigovali stav individuálními akcemi reprezentanta do 19. let Maňáka, kterým předcházelo velmi slabé skládání.Hosté do brankoviště pronikli pouze 3 x, nejprve pronikl individuálně Ševčík a posléze po kolektivní akci pronikla ¾  Čtvrtníček a nakonec opět Učeň. Sokolové místy předváděli moderní ragby a jen špatná řešení situací je připravila o výraznější vítězství.

RC Slavia Praha – Nosorožci : Sokol Mariánské Hory – 12 : 32 (0 : 15)