Pozvánka na Den českého ragby

Dobrý den,

rádi bychom vyzvali vaše členy ke koupi vstupenek na Den českého ragby v předprodeji.

Cena plné vstupenky je 200,- Kč

Cena zvýhodněné vstupenky (ZTP, studenti) 100,- Kč

Vstupenky kupujte přes síť Ticketportal zde:

https://www.ticketportal.cz/event/Den-ceskeho-ragby-CESKO-vs-FINSKO-a-CESKO-vs-MADARSKO

Dále bychom vás rádi vyzvali k využití ragby autobusu, který dopraví fanoušky z jejich města na Den českého ragby a zpět.

Autobus bude vyjíždět v 6:30 z Havířova, pokračovat bude po trase 7:00 Ostrava, 8:30 Olomouc, 9:45 Brno a předpokládaný dojezd na místo je ve 12:00. Přesné adresy zastávek zveřejníme po domluvě se zájemci.

Autobus je zdarma v ceně vstupenky. Na palubu ragby busu se prokážete koupí vstupenky na zápas. Autobus vyrazí po stejné trase zpět po skončení zápasu Česko x Maďarsko.

Prosím, dejte nám vědět skrze google formulář zde na odkazu a to do 2.11. do 12 hod. Zájezd se uskuteční pouze při naplnění kapacit autobusu.

https://forms.gle/xFBNyETNGxLRJmmG7

Akce se budou moci zúčastnit pouze osoby, které se na místě prokáží maximálně 3 dny starým negativním PCR testem, nebo max. 1 den starým negativním antigenním testem, či osoby, u kterých uplynulo nejméně 14 dní od dokončení očkování, případně osoby, které v posledních 180 dnech prodělaly onemocnění covid-19. Dodržování opatření bude kontrolováno bezpečnostní agenturou u vstupu do areálu, prokázat se můžete např. pomocí aplikace Tečka. Pro více informací případně navštivte web.stránky covid.gov.cz

S přátelským pozdravem,

Kateřina Havlová

Další články: