Výsledkový servis – mládež U10

2 x stříbrný Zlín

Z posledního turnaje U 10 vezeme druhé místo.

22-10-22 zajímavé datum pro ostravské benjamínky – shodně s kategorií U 8 vezeme ze Zlína stříbro.

Turnaj probíhal v typicky pošmourném podzimním počasí, drobně mrholilo a trávník i míč byl mokrý a klouzalo to.

Naši kluci vstoupili do turnaje famózně, když v úvodním utkání porazili RA Brno 10:0. Nebylo to hezké utkání, kluci sólovali a každý si chtěl položit, takže kolektivní duch vyprchal. Nejkrásnější bylo druhé utkání turnaje s Bystrcí II. Prohrávali jsme už 0:3, ale nevzali jsme to a obrátili výsledek na konečné vítězství 5:3 ! Neskutečný boj. V posledním utkání skupiny jsme se poměřili s Dragonem Brno a vyhráli 7:2. „Brněnskou“ skupinu jsme vyhráli se skóre 22:5.

Ve finále jsme narazili na vítěze druhé skupiny – Bystrc I, a všichni se shodli, že kluci zahráli nejhezčí utkání podzimu. Byla to urputná bitva o každý metr hřiště a ještě v polovině zápasu se hrálo 0:0. Teprve v druhé třetině Bystrc otevřela skóre na 1:0, stačili jsme vyrovnat, ale v závěru jsme nedokázali reagovat na jihomoravany a finále prohráváme 4:1. Nádherný zápas, který potvrdil, že i prohrát se dá se vztyčenou hlavou.

Byl to poslední z pěti podzimních turnajů kategorie U 10 a tak děkujeme všem hráčům a hlavně rodičům, kteří nám pomáhali a tvořili skvělou partu.

Teď nás čeká ještě turnaj na umělé trávě v Bohumíně, který se bude konat zřejmě 3.12.

Paní Janě děkujeme za sladkou odměnu za předvedené výkony.

Děkují trenéři Dalibor ₰ Petr

Článek Dalibor Čech®, foto doprovodný tým rodičů

Další články: