Zpráva z 2 tréninku v Bohumíně.

V sobotu 5.2 jsme opět zavítali do haly v Bohumíně, abychom si zatrénovali na větším hřišti než je tělocvična a taky zahráli přípravné zápasy. Jelikož halový turnaj v Brně byl zrušen pro nezájem všech mužstev, tak kromě tradičního soupeře Havířova pozvání přijala taky Olomouc.

Hrálo se ve všech kategoriích. V U-8 jsme měli nejvíce kluků, takže tři naši malí byli zapůjčení do mužstva Havířova.

V U-10 byli pouze mužstva Olomouce a pro nedostatek našich a havířovských hráčů naše společné mužstvo.

V kategorii U-12 bylo kluků a holek dost, takže každý postavil své mužstvo.

Opět tady nebudu komentovat výsledky a herní projev kluků, to je věc trenérů. důležité bylo ,že si kluci zahráli (v U-8 někteří úplně poprvé),nikdo se nezranil a snad pochytili nějaké ragbyové návyky.

Chtěl bych poděkovat rodičům, že obětovali sobotní volno, Daliborovi za odpískání celého tréninkového turnaje a hráčům za bojovnost a nadšení.velmi příjemně překvapil malý Toník Kašperlík, kterého jsme půjčili do Havířova.nebál se, dával body, skládal.

Je jenom škoda, že navzdory tvrzení našich politiků o tom jak pandemie ustupuje, máme spoustu nemocných a omluvených kluků kteří nemohli být s námi.(a spoustu neomluvených)

Pokud to zdraví dovolí ,tak si můžeme halu opět za pár týdnů zopakovat.

Máme taky pozvánku Olomouce na turnaj na venkovním umělém trávníku na 19 března .Poznačte si to do kalendáře, ale to se rozhodneme až podle počasí.

Učeň Pavel

Další články: