Zpráva že svazového turnaje 5.6. v Ostravě

V sobotu se na našem hřišti konal první turnaj mládeže kategorie U-8, U-10 a U-12 po dlouhé pauze vynucené koronavirem.

Turnaje se zúčastnily mužstva Olomouce, Zlína, Havířova a Ostravy.

Jak už je bohužel zvykem,tak po hojné účasti kluků na tréninku v sobotu čekáme,kdo s kluků nepřijde, ať už je omluvený nebo většinou neomluvený.

Ale k turnaji.v sobotním krásném počasí si všichni zahráli spoustu zápasů.nejmladší kategorie pod vedením Hanky vyhrála zápasy nad Zlínem a prohrála s Havířovem.

Píšu vyhrála a prohrála,ale u téhle kategorie je hlavní, že hrají a baví je to.

Kategorie U-10 pod vedením Pavla vyhrála 2 zápasy a 1 remizovala.kluků bylo pouze 5, takže na každý zápas nám půjčoval jednoho hráče Zlín, který měl kluků více.děkuji.v zápasech mimo turnaj kluci také vyhráli a zdálo se mi, že v tom vedru přehráli ostatní týmy fyzicky.

V nejstarší kategorií pod vedením Vlastíka a Viktora se přes řadu omluvenek podařilo klukům vyhrát všechny zápasy a taky v zápasech navíc mimo turnaj neprohráli.

Chtěl bych poděkovat všem co se zúčastnili turnaje,ať hráčům nebo rodičům,obsluze rozhlasu občerstvení,v tom počasí to bylo opravdu náročné.

Další a poslední turnaj před prázdninami se koná 19.6 ve Zlíně,kde se jede autobusem. Zkuste si udělat volno a kluky nám na tuto sobotu uvolnit.

Učeň Pavel

Odkaz na foto z turnaje: https://1drv.ms/f/s!Al92mgeP8efFgrRSPRqqR2FcLR-11Q

flashmul
flashmul
flashmul

Další články: