Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > První utkání juniorů

První utkání juniorů

19.9.2006 RC Tatra Smíchov – TJ Sokol Mar. Hory 17:25

K prvnímu utkání jsme odjížděli oslabeni o 3 hráče (Havlíček a Kloda (Havířov), Hromas), Mužstvo bylo doplněno šesti kadety, kteří odehráli den předtím těžké utkání v Brně na Dragonu (17:17).

Podařil se nám nástup do utkání, kdy J. Šmolka položil pětku už v 1. minutě. Od této chvíle jsme 20 minut předváděli pohledné rugby a zvýšili jsme náskok na 13:0. Pak nám bohužel začaly docházet síly a soupeř nás zatlačil před naše brankoviště. Svůj tlak však naštěstí nedokázal bodově využít a snížil pouze na 13:3.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Prohrávali jsme i vlastní auty a soupeř se začal prosazovat útokem. Naštěstí se projevila síla J. šmolky, který položil pětku po průniku celou obranou soupeře a další pětku připravil pro A. Učně. Tatra stačila už jen snížit po našich chybách.

Tento zápas mi ukázal, že můžeme hrát dobré rugby proti každému mužstvu v soutěži, ale nepůjde to bez fyzičky! Bylo jasně vidět, kteří hráči v létě trénovali a kdo se věnoval osobním "zálibám". Děkuji všem hráčům za odvedený výkon a nasazení při utkání, hlavně kadetům, kteří obětavě mužstvu pomohli. Na rozdíl od některých mužů pochopili, že od oddílu nemohou jenom brát, ale musí udělat pro oddíl něco navíc.

Chtěl bych poděkovat rozhodčímu M. Rázgovi za korektní a přesně vedené utkání.

• RC Tatra Smíchov - TJ Sokol Mar. Hory 17:25

Sestava TJ Sokol Mar. Hory: Košárek, Kraus, Šritt (55´ Vaňhara), Juřica, Procházka, Škopek, Podroužek, Trantina, Filak (40´Král), Jurka (Havířov), Šmolka (Havířov), Červinka, Učeň, Pustofka (45´Hammer), R. Kocůr

Body: Šmolka 2P, Učeň 2P, Jurka KP, Kocůr TK

Žlutá karta: Filak