Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Debakl na Pragovce

Debakl na Pragovce

9.10.2006 RC Praga Praha - TJ Sokol Mariánské Hory 90 : 3 (29 : 3)

Utkání jsme začali velice špatně, když první pětku jsme dostali již ve 3. minutě. Ve 21. minutě byl stav 22:0 pro domácí. Absolutně nám chyběla agresivita, výbušnost a velice mizerný byl pohyb hráčů jak s míčem, tak bez míče. Nad vodou nás držela pouze třetí řada, která jako jediná podávala standardní výkon.

Do hry jsme se dostali pouze během posledních 10 minut prvního poločasu, kdy jsme Pragovku zatlačili na jejich obranného území. Výsledkem tohoto tlaku byl pouze Maslivcem proměněný trestný kop a proto byl v poločase stav 29:3 ve prospěch domácích.

Ve druhém poločase již naše totálně vyšťavená třetí řada nestíhala pokrývat útoky domácích hráčů, kteří procházeli naší obranou i díky velmi slabému skládání jako nůž máslem. Skóre narůstalo geometrickou řadou a zastavilo se na 90:3.

V utkání se projevily veškeré slabiny týmu - nedostatek agresivity, špatné skládání a špatný pohyb hráčů na hřišti.

Pro informaci uvádím stav bodování mužstva mužů po 5. odehraných zápasech I. KB ligy 2006/2007