Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Druhé místo starších žáků ve Vyškově

Druhé místo starších žáků ve Vyškově

10.10.2006 Čtvrtý turnaj starších žáků ve Vyškově.

Ani napočtvrté se nepodařilo našim starším žákům uspět proti mužstvu Vyškova a tak si po dvou třetinách podzimních klání upevnili druhé místo v oblastním přeboru Moravy.

Do Vyškova jsme odcestovali bez zraněného Jardy Koptáka a Petra Žídka.I tak díky dobré základně bylo připraveno dvacet hráčů pro tento turnaj.Do Vyškova odcestoval i fan club U-15 vedený Jiřím Šimkovičem st.,doplněn o naše kadety.

Bylo nás tolik,že jsme se pomalu nevlezli do autobusu a tak prezident klubu uvažuje,že na příští turnaj omezíme počet hráčů,aby mohlo cestovat více příznivců,zejména pak maminek hráčů. Výtečné počasí podpořené vynikající organizací(doufám že to čte i někdo z Havířova) a neméně kvalitními výkony sudích - tak by se dal charakterizovat ve zkratce celý turnaj.Byla to dobře prožitá neděle se kterou byli spokojeni trenéři,hráči i naši fanoušci.

P-2x Boršanyi,Palko

Tradičně zahajovací utkání nám dělá problémy proti zlepšujícímu se společenství Havířov/Olomouc,které už bylo kompletní.Nervozita Míši Havránka vedla ke zbytečným trestným kopům a po vyhraném poločase jsme se o vítězství strachovali.

• Ostrava - Zlín 38:5 (19:5)

P-2xVašut,3x Hrinusiw,Boršanyi
KPP-4 x Vašut

Nekompletní Zlín,který odehrál celý turnaj doplněn o tři naše chlapce dlouho nevzdoroval.
Příležitost dostali další hráč našeho širokého kádru.Zlín položil pouze jednu pětku kterou potrestal naše nedůrazné skládání.

• Ostrava - Bystrc 25:0 (15:0)

P-Vašut,Siba,Bajgar,2x Siráň

I Bystrc už byla na tomto turnaji kompletní.Má však hodně nových kluků a tak výhra nebyla problém.Zkusili jsme hráče na různých postech.Honza Bajgar hrající II,.řadu si vyzkoušel hru na křídle a univerzál Kamil Vašut o poločase nahradil Míšu Havránka na útokovce.

• Ostrava - Vyškov 5:15 (0:15)

P-Vašut
Rozhodující utkání jsme prohráli v prvním poločase,kdy Vyškovští využívali hru křídel a na širokém domácím hřišti položili pětky po našich chybách v obraně.Ve druhém poločase nahradil na mlýnovce Marka Siráně Jakub Siba a hra se zlepšila.Máme lepší roj než Vyškov,ale využili jsme této převahy k položení pouze jedné pětky,což na vítězství nestačilo.

Ostrava - Dragon 22:0 (5:0)
P-Boršanyi,Siba,2x Havránek,Šimkovič

Přímí souboj o druhé místo jsme rozhodli ve druhém poločase.Do hry zasáhli postupně všichni náhradníci a vychutnali si tak vítězství nad Dragonem,které znamenalo celkově druhé místo v turnaji.Pěkná hra se spoustou hezkých akcí jak roje tak útoku.V obraně jsme hráli pozorně,skládali jsme důrazně a tak jsme si udrželi čisté konto.

S předvedenou hrou byl vcelku spokojen i šéftrenér Ostravy Karel Bambuck,který pečlivě sledoval nejen naše,ale i domácí borce.Prezident klubu pak odměnil hráče i trenéry společným obědem z dobré Vyškovské kuchyně,za který se mu dostalo poděkování z úst kapitána Míši Havránka

Turnaje starších žáků jsou velice fyzicky namáhavé- měřený čas ,kdy byli hráči v pohybu během pěti utkání a rozcvičení činil celkem 129 minut,vzhledem k počtu turnajů(6 na podzim)pak hráči v kategorii U-15 patří k nejvytěžovanějším v našem klubu.Připočteme-li k tomu 3 x týdně trénink,pak nezbývá než před chlapci smeknou a popřát jim mnoho chuti do hry a žádná zranění!

Tento výkon ocenil i předseda fan clubu p.Šimkovič,který předal chlapcům slanou odměnu na cestu zpět.Ta proběhla velice dobře,a to díky spolucestujícím kadetům,kteří udržovali neutuchajícím zpěvem bojovného ducha našich hráčů.

Jako nejlepší hráč byl trenéry vyhlášen Jiří SELEŠOVSKÝ.

Hráčům děkují Milan Kubatý,Dalibor Čech a Katka Čechová
Příští turnaj se koná v neděli 15.10.2006 od 10,00 hodin ve Zlíně.

Zrcadlo výsledků:

Vyškov - Dragon 28:0 * Vyškov - Bystrc 41:0 Vyškov - Zlín 46:5 * Vyškov - Havířov 48:0 * Vyškov - Mar.Hory 15:5 * Mar.Hory - Dragon 22:0 * Mar.Hory - Bystrc 25:0 * Mar.Hory - Zlín 38:5 *Mar.Hory - Havířov 15:12 * Dragon - Bystrc 20:10 * Dragon - Zlín 10:0 * Dragon - Havířov 15:5 * Havířov - Bystrc 29:0 * Havířov - Zlín 24:15 * Zlín - Bystrc 20:10 *