Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Těsná prohra s Výškovem

Těsná prohra s Výškovem

3.10.2006 celostátní liga kadetů

Na zápas s Výškovem jsme odjeli se 13-ti kadety a 3-mi staršími žáky.Z prvních minut utkání bylo znát, že oba dva týmy nastoupily s oboustranným respektem a taky se to projevilo na opatrné hře.

Po prvotním oťukávání však hra začala nabírat na tempu, které vyvrcholilo naším položením pětky ve 22 minutě Škopkem V.. Ke konci poločasu už některým hráčům docházeli síly, čehož soupeř dokázal využít a zatlačil nás k našemu brankovišti. Ve 31 minutě po našem velmi špatném pokusu odkopnout míč z vlastního obranného pásma Výškov skóroval položením a protože neproměnil kop skončil poločas nerozhodně 5:5.

Ve druhém poločase jsme drželi krok se soupeřem do 48 minuty kdy nás soupeř donutil znova chybovat, a znova to byl odkop z našeho obranného pásma. Soupeř se zmocnil míče a ze založeného protiútoku skóroval položením. Kop neproměnil a stav se změnil na 10:5 v náš neprospěch.

Další body nám Výškov položil v 57 minutě, kdy se prosadil rojem a protlačil se až do našeho brankoviště. Tentokráte kop proměnil a stav se změnil na 17:5. Hned následně z našeho výkopu se soupeř dopustil přehozu na hranici 22 m. Nařízený mlýn jsme vyhráli a velmi šikovnou kombinací Škopek V. a Kubatý V. jsme posledně jmenovaným skórovali položením. A protože Hrynusiw M. kop po položení proměnil upravil se stav zápasu na Konečných 17:12 pro Výškov.

V tomto zápase se nám vůbec nedařily auty, mlýny ze 70%. Hra v útoku pokulhává v důsledku nedostatku útočníků, ale i přesto bych chtěl za odvedený výkon poděkovat jmenovitě Kubatému V., Škopkovi V., Vašutovi K., Dimlovi M., Hrynusiwovi M., ale samozřejmě i zbytku týmu, ikdyž někteří by si měli sáhnout hluboko do svědomí jestli dali do toho utkání opravdu všechno.