Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Víkendové výsledky - mládež U16

Víkendové výsledky - mládež U16

15.10.2018

SOBOTA 13.10.    -     OPM U16  RC Olomouc : spol. Sokol M. Hory-RC Havířov  26:43 (19:19)

SESTAVA:                        Targosz - Borůvka (H) - Hlaváč(H)

Dedek - Malík(H)

Palyza - Tichý

Kereškéni

Kovácz - Plinta - Wolkowinskij - Tisovský - Šípek

Sedlár

BODY:   Wolkowinskij - 18 (2x5,4x2KP) Hlaváč - 5, Šípek - 5, Plinta - 5, Tisovský -5, Kovácz -5

Až ve třetím utkání se podařilo našim hráčům našeho společenství zvitězit. Bohužel výsledek vypadá daleko lépe než předvedená hra.Podařilo se nám rychle položit dvě pětky,což mělo za následek uspokojení a přestali jsme hrát.Soupeř toho rychle využil a do konce poločasu skore vyrovnal.Naše hra byla plná chyb a špatných rozhodnutí.Ve druhém poločase se obraz hry z naší strany trochu zlepšil,ale stále se opakovaly stejné chyby tj. pomalé vybíhání do obrany,špatný pohyb po hřišti hlavně hráčů bez míče,nedůraz při čištění míče.I přes tyto chyby jsme utkání dotáhli do vítězného konce hlavně díky individuální výkonům některých hráčů.