Jste zde: Domácí stránka |
TJ Sokol Mariánské Hory > Kadeti : úspěšný vstup do soutěže

Kadeti : úspěšný vstup do soutěže

17.9.2007

Kadeti zahájili nový ročník své soutěže 2007-08 na hřišti RC Dragon Brno. K utkání jsme odjeli se 17-ti hráči roč. 91-92.

Od počátku zápasu uplatňovali naši hráči na soupeře velmi aktivní hru v obranné i útočné fázi. Naše nátlaková hra neumožňovala soupeři se prosadit ve hře útokem a především naši rojníci získávali kolektivní hrou důležité metry hřiště. Svou dobrou hru jsme dovedli v prvním poločase vyjádřit i bodově, položením dvou pětek.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a odehrávala se především mezi oběma dvaadvacítkami. Ke konci utkání jsme zvýšili svůj náskok položením další pětky. V poslední minutě utkání soupeř korigoval výsledek položením pětky po TK 5m od našeho brankoviště.

Hodnocení: Musíme pochválit všechny hráče za nasazení, bojovnost a kolektivní hru v průběhu celého utkání. Každý z hráčů odvedl na hřišti svůj maximální výkon.

RC Dragon – TJ Sokol Mariánské Hory  5:19 (0:12)

Hráno v Brně, 15.9.2007, rozhodčí: Jilčík

15 min. Kopták 0:5

17 min. Volný   0:10, Kubatý KP 0:7

54 min. Vaňhara 0:17, Kubatý KP 0:19

60 min.  5:19

Siráň

40 min. Žídek, 50 min. Martínek

trenéři: M. Kubatý, J. Kaňák

nosič vody:  Dimel Martin